Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

EMACE
Posty: 3
Rejestracja: wt 07 cze 2005, 19:22
Lokalizacja: Oborniki

Post autor: EMACE »

czy gadałem z kimś w rezydencji? każdego osobnika zahaczyłem z 10 razy, wszystkiego dotkłem(gram bez solucji, i przez przypadek znalazłem odcisk buta koło fontanny, myślałem że po tym ruszę ale nic)odwiedziłem każdą lokację z 50 razy...pomóżcie, przez tą grę nie mogę zacząć grać w SYBERIĘ... :(
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Rico
Posty: 1
Rejestracja: pn 05 wrz 2005, 00:43

Post autor: Rico »

Kupilem juz dwie gry BM i za kazdym razem po instalacji nie daje się urchomic. Wyskakuje jakis komunikat o problemie z plikiem adgs.exe.
Probowalem instalowac na dwoch roznych komputerach i za kazdym razem bylo to samo. Moze ktos wie, jak sobie z tym problemem poradzic
Awatar użytkownika
R4Zi3L
Posty: 20
Rejestracja: sob 15 paź 2005, 08:24
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: R4Zi3L »

mam maly problem... w V rozdziale ksiadz Frederick mowi ze znajdzie da mnie pewne ifno i karze czekac.... poszedlem se na inny screen... i czekam tak z 10 minut... wracam a no mowi ze trzeba jeszcze czekac... czekam kolejne 10 minut i nic! co jest grane?
Awatar użytkownika
Angoul
Posty: 45
Rejestracja: pt 01 kwie 2005, 13:40
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Angoul »

Wiesz, tam nie ma rzeczywistego upływu czasu. To znaczy, że mimo iż Ty czekasz sobie te 10 minut to w grze czas stoi.
Musisz po prostu w tym czasie (w grze) wykonać ileś-tam innych czynności ...
Awatar użytkownika
R4Zi3L
Posty: 20
Rejestracja: sob 15 paź 2005, 08:24
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: R4Zi3L »

dobra... juz sobie poradzilem... :D
Awatar użytkownika
lukaszt2004
Posty: 20
Rejestracja: ndz 16 paź 2005, 18:21

Post autor: lukaszt2004 »

a ja mam taki problem
1. nie mam zielonego pojęcia jak robić sejwy
2. jak wszedłem do stajni to juz nie dałem rady wyjść, musiałem alt+f4 wcisnąć bo nie wiem jak sie do menu wchodzi

escapem sie da tylko dialogi przerywac nic wiecej

nie zaczynam drugi raz grac dopuki sie nie dowiem powyzszych bo bede musial albo skonczyc cala gre od razu ;), albo skonczy sie na tym, ze wywale ja z dysku ;)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Nie ma opisane w instrukcji jak robić save'y? Z tego co pamiętam, należy kursorem przesunąć się w prawy górny róg ekranu (na ten ciemny pasek u góry) i pojawi się ikonka wejścia do menu.
Awatar użytkownika
lukaszt2004
Posty: 20
Rejestracja: ndz 16 paź 2005, 18:21

Post autor: lukaszt2004 »

nie mam zadnej instrukcji, nic tylko plyty w kopercie, byla kupowana na allegro i chyba jest to to samo co w kioskach mozna bylo kupic, reszte ogromnych papierow wyrzocilem bo to samo bylo co te koperty tylko w wiekszym formacie, dzieki, bo w necie tez nie moglem znalezc zadnego opisu
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Odkopuje watek. Jak mi nie pomozecie to mnie pieron trefi. Otóż musze od "chemika" uzyskać odpowedź na temat znaczenia trzech imion w grobowcu. "Chemik" stwierdza że zajmie się tym, ale musze mu dac troche czasu. No i tak szwedam sie bez celu a efektów brak. Nic nie mam do zrobienia i tylko łaże tam i spowrotem. Może jakiegos piksela gdziec przegapiłem po naciśnieciu ktorego czasn popchniety zostanie do prZodu? Radźcie co robic??!!!!
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

Post autor: Klaymen »

hej, spokojnie.
To niestety wada Black Mirror. Myślę, że powinieneś chodzić teraz po wszystkich możliwych lokacjach, klikać na wszystkie obiekty prawym i lewym przyciskiem myszy, porozmawiać dokładnie ze wszystkimi postaciami.
Pamiętam, że sama gdzieś tak głupio utknęłam :P
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

elemeledudek-->czasami nie samo łażenie wystarcza, aby pchąć akcję do przodu. Jak napisała Klaymen, trzeba pooglądać to i owo, porozmawiać z tym i owym. Zerknij do mojej solucji na Przygodoskopie. Starałem się w niej zawrzeć wszystkie te elementy konieczne do pchnięcia fabuły.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

lukaszt2004 --> czasami warto explorowac plyte w poszukiwaniu instrukcji. A jak nie ma to znajdz strone producenta albo wydawcy i zapytaj. Zazwyczaj dziala ;najlepiej telefon. Do polskiego wydawcy.
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Ekhm, nie wiem jak Ci to powiedzieć anka, ale lukaszt2004 ostatniego posta na forum napisał w 2006. ;) Chyba już tu nie zagląda.
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

Elum pisze:Ekhm, nie wiem jak Ci to powiedzieć anka, ale lukaszt2004 ostatniego posta na forum napisał w 2006. ;) Chyba już tu nie zagląda.
Ojej! czy nie mozna oznaczac takich postow "po czasie" jako staroc? Np. siwe wlosy?
ale ja chcialam dobrze... :(
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
ODPOWIEDZ