Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Prośba o pomoc - sprawdzenie działania jednej ze stron www

Post autor: TexMurphy »

Mam prośbę o pomoc, dość nietypową, ale równocześnie prostą do spełnienia :)

Otóż mam problem z zakupem gier z serii Nancy Drew (którego dotąd nigdy nie miałem i wszystkie dotychczasowe posiadane przez mnie części serii kupiłem bez problemu). Mianowicie po wybraniu gry, zalogowaniu się na konto i wybraniu formy płatności (PayPal lub karta kredytowa) oraz kliknięciu "continue" strona nie przekierowuje mnie na ekran potwierdzający transakcję, ale za każdym razem wraca do tego z zamówieniem. Nie wiem, czy problem tkwi w moim komputerze, czy może w czymś innym, dlatego byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś z Was zechciał sprawdzić to u siebie. Chodzi o to, byście weszli na stronę http://www.herinteractive.com/Video_Game_Shop , wybrali jakąkolwiek grę do zakupu, wypełnili formularz adresowy, wybrali formę płatności (najlepiej PayPal) i spróbowali przejść dalej. Jeśli Wam się uda - to problem leży po mojej stronie (oczywiście niczym nie ryzykujecie - kolejny ekran to dopiero podsumowanie zakupu i potwierdzenie transakcji, czego rzecz jasna nie zrobicie :) ), a jeśli nie - to rozwiązanie zagadki tkwi gdzie indziej. Tylko gdzie?...

Z góry dziękuję za pomoc.
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Prośba o pomoc - sprawdzenie działania jednej ze stron w

Post autor: jackowsky »

Może masz zablokowane "wyskakujące okienka".?
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Re: Prośba o pomoc - sprawdzenie działania jednej ze stron w

Post autor: TexMurphy »

To niestety nie ma raczej żadnego związku z tą sytuacją... W każdym razie próbowałem na zablokowanych i odblokowanych.
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Prośba o pomoc - sprawdzenie działania jednej ze stron w

Post autor: Elum »

Twig na forum AZ mnie ubiegł, więc mój post Ci już w niczym nie pomoże. Ale sprawdzałem (Firefox), więc się pochwalę, że mam ten sam problem. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu "continue" z powrotem ładuje mi się strona zamówienia.
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Re: Prośba o pomoc - sprawdzenie działania jednej ze stron w

Post autor: TexMurphy »

Zdążyłem się zorientować, ze tak dzieje się właściwie wszędzie... Swoją drogą sprawa jest dziwna. Do tego, że dystrybutorzy często mają klientów serdecznie w nosie, zdążyłem się już przyzwyczaić. Ale to dotyczy klientów, którzy gry już kupili. Natomiast sytuacja w której z jakiegoś dziwnego powodu gry nie da się kupić, to coś nowego :)
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
ODPOWIEDZ