Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
kassiopestka
Posty: 90
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 20:48

Tajne Akta 3

Post autor: kassiopestka »

Mam wielką prośbę do osób, które grają czy już grały w Tajne Akta 3. Czy mogłyby obadać, czy zdobycie pierwszego osiągnięcia gwarantuje samo użycie gwoździa na ścianie w kościele (a nie wieszaka), czy jednak chodzi o to, żeby użyć jednego z tych przedmiotów, a potem wczytać zapis i użyć drugiego?
Sprawdzenie tego wymaga przejścia całej gry, a już nie bardzo mam na to czas. A może ktoś nie bawił się w kombinowanie na 2 sposoby, tylko od razu użył gwoździa i ma pewność, że nie robił nic więcej, a i tak zdobył to osiągnięcie. Albo przeciwnie - spróbował np. ugasić ogień na dwa sposoby, a szparę poszerzał wieszakiem i też ma to osiągnięcie - wtedy miałabym pewność, że albo chodzi tylko o ten gwóźdź, albo trzeba jednak wczytywać zapis i pokombinować inaczej.
Ja niestety wypróbowałam wszystkie możliwe sposoby (w tym gwóźdź) i nie wiem, za co tak naprawdę dostałam to osiągnięcie. A właśnie wyczytałam w necie, że ponoć sam gwóźdź wystarczy, i trochę mnie to zdziwiło, bo to nie do końca zgadza się z opisem przy tym osiągnięciu.

Pomognijcie, plisss. :)
Aktualnie gram: Undercover Missions Operation Kursk K-141
GG 9359455