Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wt 07 lip 2020, 00:57

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Alone In The Dark 2 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Alone In The Dark 2
Zakładam temat bez wielkich nadziei, bo wątpię, czy ktokolwiek w to grał... Więc zanim rozpiszę się, o co chodzi, poprzestanę na tym pytaniu - czy ktoś grał i ukończył? Bo jeśli nie, to szkoda palców :)

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

ndz 07 sie 2005, 21:49
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
hmm kurcze grałem w to ostatnio 1998, więc można powiedzieć że grałem i przeszedłem :)
Ale pomóc raczej będzie ciężko w jakiś szczególnych problemach. Ale strzelaj/

Obrazek

ndz 07 sie 2005, 22:14
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW

Odpowiedz z cytatem
Dzięki, ale już udało mi się samemu załatwić sprawę :) Sprawa zamknięta - chodziło o różnicę w wersji dyskietkowej i CD; grałem wcześniej na dyskietkowej i pamiętam, że gdy zaczynało się kierować Grace, to działo się to na statku, a teraz grałem na CD - i znalazłem się przed domem, a nie na statku i zgłupiałem. Ale okazało się, że to jest dodatkowy element.

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

pn 08 sie 2005, 01:28
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ]