Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Alone In The Dark 2

Post autor: TexMurphy »

Zakładam temat bez wielkich nadziei, bo wątpię, czy ktokolwiek w to grał... Więc zanim rozpiszę się, o co chodzi, poprzestanę na tym pytaniu - czy ktoś grał i ukończył? Bo jeśli nie, to szkoda palców :)
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

Post autor: Reptil3 »

hmm kurcze grałem w to ostatnio 1998, więc można powiedzieć że grałem i przeszedłem :)
Ale pomóc raczej będzie ciężko w jakiś szczególnych problemach. Ale strzelaj/
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: TexMurphy »

Dzięki, ale już udało mi się samemu załatwić sprawę :) Sprawa zamknięta - chodziło o różnicę w wersji dyskietkowej i CD; grałem wcześniej na dyskietkowej i pamiętam, że gdy zaczynało się kierować Grace, to działo się to na statku, a teraz grałem na CD - i znalazłem się przed domem, a nie na statku i zgłupiałem. Ale okazało się, że to jest dodatkowy element.
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
ODPOWIEDZ