Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
winstonsmith
Posty: 7
Rejestracja: pn 21 kwie 2014, 20:18

Culpa Innata Zakończenie

Post autor: winstonsmith »

Proszę o (szczegółowy) opis zakończenia gry Culpa Innata. Chodzi o ostatni filmik \ wydarzenia po

Spoiler:
otrzymaniu wiadomości od naszej szefowej, że mamy przesłuchać ruska (Mikhailov-a)


gra mi się wyłącza w tym momencie...
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

W pierwszym odruchu chciałem zaproponować obejrzenie zakończenia na YouTubie, ale wygląda na to, że jakimś cudem nikt jeszcze nie nagrał kompletnego walkthrough/playthrough Culpa Innaty. Zaproponowałbym też oficjalnego patcha, ale pewnie już instalowałeś.

W każdym razie na pewno są jeszcze jakieś sposoby na rozwiązanie problemu. Naprawdę chcesz, żeby ktoś Ci opowiedział zakończenie? :niesmialy:
Awatar użytkownika
winstonsmith
Posty: 7
Rejestracja: pn 21 kwie 2014, 20:18

Re: Culpa Innata Zakończenie

Post autor: winstonsmith »

zmotywowałeś mnie do walki z Bugiem tej gry ;) i udało się obejrzeć końcowy filmik. Dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Czyli de facto poradziłeś sobie sam. :) Zdradzisz forumowiczom jak udało Ci się pokonać buga? Może ktoś z podobnym problemem kiedyś z Twojego rozwiązania skorzysta.
Awatar użytkownika
winstonsmith
Posty: 7
Rejestracja: pn 21 kwie 2014, 20:18

Re: Culpa Innata Zakończenie

Post autor: winstonsmith »

Culpa Innata potrafi w niektórych momentach (w moim przypadku: 2-ga rozmowa ze sprzedawczynią w The Thing Store; i właśnie przed otrzymaniem nakazu przesłuchania Mikhailov-a) wyrzucać do windowsa. Należy zmienić kolejność wykonywania czynności w grze i po kilku próbach gra przepuszcza dalej. Zawsze pozostaje również zachowanie save-a i reinstalka.
PS: Rocky niby też sam wstał z desek, ale dopiero jak mu powiedzieli żeby to zrobił :plask: :lol:
ODPOWIEDZ