Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Perils of Man

Post autor: jackowsky »

Jak ustawić polskie napisy? W ustawieniach dostępne są tylko angielskie i niemieckie. Podczas instalacji wybrałem oczywiście wersję polską.

Wprawdzie wysłałem zapytanie też do pomocy technicznej wydawcy, ale może ktoś już wie.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Perils of Man

Post autor: Elum »

Może masz jakąś zabugowaną wersję beta? ;) W oficjalnym sklepie zmienili datę premiery gry na 1 grudnia. :niesmialy:
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Perils of Man

Post autor: jackowsky »

Kupiłem pudełkową wersję polską. Przynajmniej miałem taką nadzieję.

[EDIT 01.12.2015]
Może dzisiaj uda mi się wybrać polską wersję? Niemniej Pan z pomocy technicznej był bardzo zdziwiony tym faktem. Zobaczymy.
[/EDIT]
[EDIT2]
Niestety nadal nie mam polskiej wersji.
[/EDIT2]
[EDIT3 02.12.2015]
Dzisiaj uruchomiłem grę, ściągnęła coś ze Steama i jest polska wersja :szok:
[/EDIT3]
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Perils of Man

Post autor: Elum »

Podsumujmy. Gra wydana została w Polsce 30 listopada (źródło - oficjalna strona), 1 grudnia (źródło - oficjalny sklep) lub po jakimśtam weekendzie (oficjalny Facebook). Gra w wersji pudełkowej okazała się wersją pudełkowo-steamową, czego nie spodziewał się nawet sam wydawca. Tak wyszło, po prostu.

Coś pominąłem? :P
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Perils of Man

Post autor: jackowsky »

Coś tak jakby. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
ODPOWIEDZ