Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
kassiopestka
Posty: 90
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 20:48

Post autor: kassiopestka »

ok przysylaj, byle z polskiej wersji, thx :mrgreen:
Aktualnie gram: Undercover Missions Operation Kursk K-141
GG 9359455
Awatar użytkownika
kassiopestka
Posty: 90
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 20:48

Post autor: kassiopestka »

Ogromne dzieki, dostalam, zainstalowalam i poszlo :) jestem w 6tym rozdziale, mam nadzieje, ze obejdzie sie bez zgrzytow, jeszcze raz thx :)
Aktualnie gram: Undercover Missions Operation Kursk K-141
GG 9359455
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Na zdrowie :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
adventurka
Posty: 10
Rejestracja: śr 02 kwie 2008, 15:44
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: adventurka »

Dzieki jackowsky za sejwy w solucji do Nostradamusa. Problemy z grą i patch'em do niej doprowadziły mnie do rozpaczy :x , a dzięki Tobie jestem uratowana :) .
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Manni
Posty: 148
Rejestracja: sob 07 cze 2008, 08:43
Lokalizacja: Olecko / Warszawa

Post autor: Manni »

Wspaniały temat, właśnie tego szukałem! :) Po tym jak w serwisie sformatowali mi cały komputer (400 gb gier i innych różnych rzeczy), straciłem wiele godzin spędzonych przy Broken Sword 3: The Sleeping Dragon. Zanim straciłem wszystkie postępy w wielu, wielu grach (bez żadnego ostrzeżenia), doszedłem do momentu, gdzie Nico podaje się za tą złą blondynę, aby dostać kartę dostępu. Jeśli ktoś miałby save'a w pobliżu tego miejsca, byłbym OGROMNIE wdzięczny!
Awatar użytkownika
Indy
Posty: 69
Rejestracja: pn 13 mar 2006, 12:25
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Indy »

Tak się składa, że mam save z tej części Złamanego Miecza. Więc jeśli nadal ich potrzebujesz Manni to daj znać, a chętnie Ci je prześlę. Pozdrawiam :)
kaczusia2206
Posty: 1
Rejestracja: ndz 28 gru 2008, 22:14

Post autor: kaczusia2206 »

Broken Sword: Anioł Śmierci moge popropsic do tego savy? usunely mi sie potym jak porwano Nico a kardynal umarl
zeida
Posty: 4
Rejestracja: pt 27 lut 2009, 13:54
Lokalizacja: P-ń

sejwy

Post autor: zeida »

szukam sejwów do gry Dreamfall. Nie lubię walk w tej grze i ciągle ginę !
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Mogę Ci przesłać wszystkie moje sejwy, ale (tradycyjnie :) ) nie wiem który jest który.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
zeida
Posty: 4
Rejestracja: pt 27 lut 2009, 13:54
Lokalizacja: P-ń

Post autor: zeida »

jackowsky pisze:Mogę Ci przesłać wszystkie moje sejwy, ale (tradycyjnie :) ) nie wiem który jest który.
poproszę
zeida@gazeta.pl
zeida
Posty: 4
Rejestracja: pt 27 lut 2009, 13:54
Lokalizacja: P-ń

Paradise - czy ma ktoś sejwy?

Post autor: zeida »

Na innym forum przeczytałam, że kilku graczy i ja też nie mogą dalej iść w momencie kiedy trzeba podłożyć pod prom kanister. Czy ma ktoś może sejwa po tym momencie?
Chciałabym dokończyć, co zaczęłam... :(
LESZ3u
Posty: 1
Rejestracja: ndz 05 kwie 2009, 16:33

Post autor: LESZ3u »

Witam,
potrzebuję zapisów do Jack Keane z okolic zajścia ze świętym tygrysem (a najlepiej tuż przed nim - może być początek rozdziału). Grałem dzisiaj pół dnia, po czym komputer złapał zawieszkę...

Mój mail: LESZ3u@gmail.com
Awatar użytkownika
Manni
Posty: 148
Rejestracja: sob 07 cze 2008, 08:43
Lokalizacja: Olecko / Warszawa

Post autor: Manni »

Ponawiam swoją prośbę:

- save'y do trzeciej części Broken Sworda: moment gdzieś w zamku, kiedy już udaje się wejść do środka, ale wciąż jest chodzenie po jego komnatach obydwoma postaciami (już jakiś czas po motywie z peruką)

Miałem też kilka innych, ale widzę, że do wszystkich są dostępne save'y w solucjach. Fantastyczny pomysł - róbcie tak częściej! :)
gram: Sam and Max: Season 1, The Dark Eye: Chains of Satinav
poza tym: Ratchet & Clank: Crack in Time, Catherine (płyta zaginęła T_T'')
ost. skończone: The Walking Dead (9/10), Chaos on Deponia (8/10)
Awatar użytkownika
Indy
Posty: 69
Rejestracja: pn 13 mar 2006, 12:25
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Indy »

Manni, mam save'y z całej gry. Chętnie prześle, tylko podaj maila. Jedyny problem polega na tym, że będziesz musiał sobie poszukać odpowiedniego pliku ponieważ tych zapisów trochę jest.
ODPOWIEDZ