Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Blair Witch Project Volume 1: Rustin Parr

Post autor: Odydoz »

Pod wpływem recenzji na przygodoskopie, porzuciłem na razie granie w nudnawą "podróż do Wnetrza Ziemii" i postanowiłem po raz kolejny dac szanse tej gry. I tym razem udało mi sie podnieśc kompas z krzesła (nigdy wczesniej nie zdołałem!), ukonczyłę trening, po dojechaniu do miasteczka powiem szczerze, że troche na slepo wykonywałem czynności, licząc na zapozanie się z miasteczkiem itd. a tu bum trach sratata! i ukonczyłem misję :) Teraz jestem w tym momencie, kiedy Espelth w środku nocy łazi po mieście i rozwala demony (jednak mozna czloweika mocno przestraszyć nawet w taki sposób). Po wyjściu z pokoju Espelth powiedział cos po "anglikanskiemu", ale ze słuchu to za dobry nie jestem, a żadncyh napisów nie było - ani angielskich, ani polskich. Wiem tylko, że muszę COŚ znaleźc i zabrać... jak dotąd łaże z miejsca do miejsca i mnie demony atakują, ale trochę lepiej jest wiedzieć, jaki jest cel tej misji :) Licze na odpowiedź do wieczora, bo co ja, w taką genialną girę będe w dzień grał? :P
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!