Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

primus1310
Posty: 6
Rejestracja: sob 05 kwie 2008, 18:26

SAVE GAME W SHERLOCK HOLMES PRZEBUDZENIE

Post autor: primus1310 »

Witam.Mam problem z wyżej wymienioną grą.Kiedy wchodzę do zakładki "zapisz" i klikam na okienko nie pojawia się screen z gry i gra nie zostaje zapisana.Posiadam oryginał i co ciekawe gra chodzi bez zarzutu na moim kompie w pracy.Czy ktoś może mi pomóc?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Indy
Posty: 69
Rejestracja: pn 13 mar 2006, 12:25
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Indy »

Nie wiem czy twój problem jest nadal aktualny, ale do gry powstał patch, który naprawił kilka błędów. Wystarczy, że wpiszesz w przeglądarce:
Sherlock Holmes: The Awakened v1.3 Multilanguage Patch.
Może warto spróbować.
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Gdzie PRZEBUDZENIE przechowuje sejwy?? ;)
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Poszukaj plików w rozszerzeniem jpg (tak dokładnie tak te pliki wyglądają jakby były tylko screenami).
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Orientujesz sie może jescze w jakim miejscu? W katalogu gry nie widze żadnych JPGów.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Łojej. Nie pamiętam. Spróbuj zapisać stan gry, a następnie wyszukać jpegi z danego dnia.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

No i tu właśńie może sie pojawić problem. Komputer mi sie tak juz sypie że ledwo jestem w stanie system sensownie postawić. Chciałem uratować co sie da i pożegnac sie z tym sprzetem bo już nie wiem co się psuje.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Urszula
Posty: 107
Rejestracja: czw 29 lis 2012, 09:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Urszula »

Mocno nieaktualne, ale napiszę dla osób, które będą miały z tym problem, wszystkie o ile pamiętam Holmsy, zapisy gry są plikami ukrytymi. Ścieżka dostępu na Windows XP
C: / dokument and settings/własny profil/ (tutaj w narzędziach zaznaczamy pokaż pliki ukryte i systemowe)dane aplikacji/Frogwares/Sherlock Holmes: Przebudzenie.
ODPOWIEDZ