Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Wątek zamarł, a ja niedawno dostałem kolejną dostawę rosyjskich przygodówek (to Wasza wina! 8) ). Udało mi się też wreszcie instalować Rurę na komputerze z systemem Windows 98. Gdyby nie Wasze przestrogi, nigdy bym tego nie zrobił (a przynajmniej nie dzisiaj :) ). Chwilę później mój nadzwyczajny syn w godzinę pokazał babci wszytko to, nad czym ja męczyłem się tygodniami (bo czasu nie miałem ;) ). Szkoda, że gra jest taka krótka...

A na moim notebooku Rewolucyjna przygoda nie chce chodzić :(
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Dzięki uprzejmości jackowsky'ego mogę wreszcie zagrać w Rurę... a właściwie mógłbym, gdyby dało się u mnie skopiować plik .msi.

kNOT -->Jak Ci się udało zainstalowąc Rurę na win98? Mi rzeczonego pliku .msi nie chce wogóle odczytać. Podejrzewam, że może to wynikać z faktu, iż figuruje on u mnie pod znaczącą nazwą _____ _____.msi (albo cos podobnego). Masz może pomysł co zrobić z takim fantem?

Może ktoś byłby tak dobry i podesłał mi ewentualnie ten plik ze zmienioną nazwą na aegnor@interia.pl? :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Wielkie dzięki kNOT, wreszcie zagłębiam się w mroki kanalizacji. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Postanowiłem wydobyć ten siedmioletni wątek z mroków forum, bo przypadkiem odkryłem, że Pełną Rurę od 2009 roku za darmo rozpowszechnia jej autor - Ivan Maximov. Trochę jest to nietypowe, bo przecież jeszcze w 2010 roku grę sprzedawał Steam (przy czym gdy jej popularność spadła - została po cichu ze steamowej oferty wycofana).

Pełna wersja Rury jest dostępna na profilu Maximova na rosyjskim potralu Kroogi (LINK!). Wystarczy ściągnąć (trzy pliki po ok. 90 MB), rozpakować i grać (nie wymaga instalacji). :)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Rura pełna niespodzianek

Post autor: jackowsky »

O! To se ściągnę w celach archiwizacyjno-kolekcjonerskich. Bo moja "Pełna Rura" zaginęła w morkach (czyt. ktoś pożyczył i nie oddał). I nawet angielska wersja jest.

Ale nie za bardzo widzę gdzie jest to miejsce, z którego można ściągnąć te trzy pliki.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Pomarańczowy "download" po prawej stronie - po kliknięciu powinno otworzyć się dodatkowe okienko z linkami do plików. :)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Rura pełna niespodzianek

Post autor: jackowsky »

Muszę chyba wymienić okulary. :) Dzięki.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
ODPOWIEDZ