Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Ania
Posty: 2
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 00:09

Grim Fandango - problem techniczny

Post autor: Ania »

Posiadam oryginalny egzemplarz gry. Mam problem z odpaleniem drugiej płytki. Kiedy Monny staje się szefem w Rubacavie program wyświetla informacje aby włożyć dysk B. Tak też robię, jednak zaraz potem gra się wyłącza. Pomóżcie, prosze :(. Mój system to Windows ME. Posiadam Celeron 2.8 GHz, 512 RAM.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Patch pewnie niewiele tu pomoże, ale na wszelki wypadek sobie zainstaluj. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś i jeśli masz grę w wersji 1.0 (późniejsze reedycje miały już łatkę "wmontowaną").
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Madzius888 »

Buuu :(
Instalacja poszła ładnie, początek gry też, po kilku zmianach w ustawieniach, aż do teraz.
Mam już tego patcha, próbowałam z przyspieszeniem, modułami 3D itd., gram już z obrazów płyt, a dzieje się dalej to samo.
Zatrzymuje mnie przy "grmbl, grmbl" - czasem potworek wyskakuje, a czasem już nie, jednak zawsze kończy się to zawieszeniem dźwięku, a potem już całej gry. Jakiś pomysł na rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Do głowy przychodzą mi dwa. Pierwszy jest taki, że rezygnujesz z dalszej gry. :gugu: Drugi jest trochę bardziej skomplikowany i polega na tym, że przysyłasz mi swojego sejwa, ja przechodzę krytyczny moment i odsyłam sejwa z powrotem. Co Ty na to?
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

:buhaha: nie znosze Lukasa A. wrrrrr.... oczywista bardziej nie znoszę tego od tych trupów, co ich wszyscy kochają. A moze bardzie jednak Lucas A. ... mnie denerwuje? Nie! Trupy bardziej. Upss niechcący poparłam Knota? :gugu: Chcący.
I Tak nie lubię i Lucasa i Trupa z calą domniemana bandą.
Lucasa bandy nie znam. Ale pewnie tez mnie zdenerwuje. Wrr. Oczywiście można próbować mnie przekonać.
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Madzius888 »

Dzięki za chęci :)
Zmieniłam tylko monitor, kartę główną, kartę graficzną i muzyczną i już działa xD bez przestawiania, wyłączania modułów :P
Już nie kraczę, ale jak się popsuje, to się odezwę :P
ODPOWIEDZ