...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Dimmu
Posty: 166
Rejestracja: pt 30 mar 2007, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dimmu »

Moje też hehe :P Dobra, zostawiam w takim razie ten temat, może ktoś jeszcze wyrazi swoją opinie w tej sprawie.

ps. Mam nadzieję że forumowiczki się nie poobrażały i mnie nie ukamienują :) Ale na wszelki wypadek przepraszam, bo nie wiem wogóle skąd to porównanie mi przyszło do głowy hehehehe
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

No to żebyśmy byli kwita, jeszcze tylko uzupełnię, że w w odniesieniu do facetów galeria jest mało istotna. Liczy się grywalność.
Obrazek
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

Dimmu pisze: ps. Mam nadzieję że forumowiczki się nie poobrażały i mnie nie ukamienują :)
8) ukamienują jak trafią :gugu: :lol:
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

tetelo pisze:No to żebyśmy byli kwita, jeszcze tylko uzupełnię, że w w odniesieniu do facetów galeria jest mało istotna. Liczy się grywalność.
Punkt dla Ciebie :lol:
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: TexMurphy »

tetelo pisze:No to żebyśmy byli kwita, jeszcze tylko uzupełnię, że w w odniesieniu do facetów galeria jest mało istotna. Liczy się grywalność.
Dlatego czasem mi głupio, że jestem facetem :) Chociaż... Ten brak zainteresowania galeriami u kobiet to jednak mit - aczkolwiek z pewnością bardziej zainteresowani nimi są mężczyźni.
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

Gdzieś wyczytałem ostatnio wypowiedź brzmiącą mniej więcej tak: "piękne wnętrze upiększa twarz". I znajduję we własnych doświadczeniach jego potwierdzenie. Im bardziej kobieta wydaje mi się interesująca (ze względu na cechy "niefizyczne"), tym bardziej mi się podoba. Oczywiście jest na pewno pewne minimum estetyczne, stanowiące granicę tego, że określoną osobę mógłbym już "tylko" cenić, szanować itd.
I - zwłaszcza biorąc pod uwagę nietrwałość urody - takie podejście chyba bardziej sprzyja budowaniu relacji opartej na wielu elementach wspólnych. Zakładając oczywiście, że planuje się taką relację budować na dłużej. Niemniej wielu moich kolegów dziwi się, gdy opowiadam im o tym, jak to u mnie wygląda, mówiąc, że im kobieta najpierw musi się spodobać. Bez tego nie ma o czym gadać (nie ma więc i szansy na bliższe poznanie).

Tak, że rzeczywiście galeria ma zwykle znaczenie. Tylko, że z nią to jak z nadrukiem na pudełku z grą: screeny są zwykle nieco podrasowane w stosunku do rzeczywistości. A na dodatek z czasem wychodzą nowe, bardziej oszałamiające wizualnie produkcje. Jeśli więc treść nie zachęca żeby do gry wrócić, trudno oczekiwać, że nie pójdzie po prostu w zapomnienie pod naporem nowych wrażeń.
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
Awatar użytkownika
Dimmu
Posty: 166
Rejestracja: pt 30 mar 2007, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dimmu »

Mi bardziej chodzilo o to, ze np, jezeli moim ulubionym gatunkiem sa przygodowki point&click 2d, to jesli otwieram recenzje, i powiedzmy widze ze na screenach gra jest w 3D, to odrazu wylaczam ja. Bo po co mam czytac recenzje o grze ktora mnie nie interesuje?? A czasami znalezienie kluczowych dla mnie slow zajmuje przeczytanie polowy recenzji, i zmarnowanie czasu :P Oczywiscie moglbym wejsc odrazu do galerii, ale... Zanim na to wpadne to minie troche czasu, a to dlatego ze poprostu jestem za bardzo przyzwyczajony do tego ze screeny sa razem z tekstem.
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

A ja bym chciał zdjecia z gołymi babkami i obleśnymi zombiakami.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

Naraz :P?
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

elemeledudek pisze:A ja bym chciał zdjecia z gołymi babkami i obleśnymi zombiakami.
Te drugie masz w awatarze :P :D
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

Post autor: Klaymen »

to przecież nie zombiak. Jak dla mnie to to jest 200 letni egzekutor pożerający stare, 70 - letnie, żylaste dziewice.

Ale jest zombiak :
http://bi.gazeta.pl/im/4/4364/z4364794O.jpg

a tu goła baba:
http://www.ooops.pl/blog/images/BOTERONUDE.jpg

;)
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

Klaymen pisze:to przecież nie zombiak. Jak dla mnie to to jest 200 letni egzekutor pożerający stare, 70 - letnie, żylaste dziewice.
OMG, to ci dopiero wyobraźnia :o :)
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

jackowsky, ty dyletancie!! Gdzie ty w awatarze zombiaka widzisz?? Toż to CENOBITA!!!!

Klaymen, nawet nie wiesz ile radości mi zadałaś tą fotka z zombiakami, ale baba ci nie wyszła :P
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

elemeledudek pisze:jackowsky, ty dyletancie!! Gdzie ty w awatarze zombiaka widzisz?? Toż to CENOBITA!!!!
Ha. Fakt, że w sprawach zombiaków jestem zielony. Dla mnie wszyscy TACY to zombiaki. Ale dzięki za informację. Teraz już będę wiedział, że gość wyglądający jakby uciekł ze stołu operacyjnego podczas operacji dziąseł i z nawiniętą skórą wokół głowy to cenobita :D :P
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

jackowsky, poszezaj horyzonty :

Obrazek

:P
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
ODPOWIEDZ