Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wt 23 lip 2019, 22:25

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Upgrade strony - propozycje 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Był dopełniacz saksoński teraz jest dopełniacż elemeledudkowy.

Obrazek

czw 12 lip 2007, 14:04
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Doom Servant pisze:
elemeledudek'a

:mur:

Ha, rzeczywiście karkołomna konstrukcja. :)

czw 12 lip 2007, 18:49
Awatar użytkownika

Aa czepiacie sie... wynik late pory i inglish writing on innych forach ;)

pt 13 lip 2007, 17:56
Awatar użytkownika

Jak pewnie niektórzy zauważyli wprowadziliśmy już postulowane sortowanie wg autorów recenzji, a w dziale zapowiedzi - znacznik informujący o tym czy dana gra została już wydana czy jest dopiero w trakcie tworzenia :)

Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand

czw 02 sie 2007, 19:19
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Jak pewnie niektórzy zauważyli wprowadziliśmy już postulowane sortowanie wg autorów recenzji, a w dziale zapowiedzi - znacznik informujący o tym czy dana gra została już wydana czy jest dopiero w trakcie tworzenia :)

8) Fantasycznie! (a dlaczego był problem?) 8)

pt 03 sie 2007, 19:50
Awatar użytkownika

a dlaczego był problem?

Problemu zbytnio nie było, czytelnicy chcieli, czytelnicy dostali. Staramy się najzwyczajniej w świecie o nich dbać :)

Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand

pt 03 sie 2007, 20:00
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Problemu zbytnio nie było, czytelnicy chcieli, czytelnicy dostali. Staramy się najzwyczajniej w świecie o nich dbać :)

Teraz wiem... hyhy Dziekuje! 8)

pt 03 sie 2007, 20:26
Awatar użytkownika

Na stronie głównej w dziale "zapowiedzi" sa nieaktualne wpisy, są tam gry które już dawno są na naszym rynku!

ndz 23 wrz 2007, 13:40
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Na stronie głównej w dziale "zapowiedzi" sa nieaktualne wpisy, są tam gry które już dawno są na naszym rynku!

Są i będą, nie zamierzamy bowiem likwidować żadnych tekstów. Zapowiedzi gier, które jeszcze nie wyszły są dla odróżnienia oznaczone "W produkcji".

ndz 23 wrz 2007, 15:38
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

No to moze zmienic dział zamiast likwidowac, bo przeciez nie logiczne jest umieszczanie czegos w dziale zapowiedzi jezeli ta gra ma juz 2 lata :gugu:

ndz 23 wrz 2007, 16:04
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

No to moze zmienic dział zamiast likwidowac, bo przeciez nie logiczne jest umieszczanie czegos w dziale zapowiedzi jezeli ta gra ma juz 2 lata :gugu:

Nigdy nie umieszczaliśmy w dziale zapowiedzi czegoś, co już się ukazało. Jedynie w przypadku Anacapri zapowiedź ukazała się chyba w dniu premiery, ale z racji egzotyki tytułu nie było to IMO nic niestosownego. Po prostu nie usuwamy później tych tekstów, bo byłoby to nielogiczne - zapowiedź bazuje na materiałach udostępnionych przed premierą i jako taka jest nawet po wydaniu gry cennym źródłem informacji, bo można sprawdzić ile z zapowiadanych atrakcji w grze ostatecznie się znalazło.

Zresztą nie kojarzę żadnego portalu, który by usuwał zapowiedzi po premierze gry.

ndz 23 wrz 2007, 16:15
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Post galeria
Mam pewne zastrzeżenie co do galerii w odzielnym dziale. Otóż strasznie mnie to drażni, że aby obejrzeć screeny z recenzowanej gry, musze wejść do katalogu galeria. Według mnie dużo praktyczniejsz byłoby umieszczanie obrazków tam gdzie jest tekst.

czw 04 paź 2007, 17:28
Awatar użytkownika

Post Re: galeria
Dimmu pisze:
Mam pewne zastrzeżenie co do galerii w odzielnym dziale. Otóż strasznie mnie to drażni, że aby obejrzeć screeny z recenzowanej gry, musze wejść do katalogu galeria. Według mnie dużo praktyczniejsz byłoby umieszczanie obrazków tam gdzie jest tekst.

A ja uważam, że czytelniej jest tak jak jest. Recenzja to recenzja, a galeria to galeria. Jeżeli autor recenzji uzna za stosowne zamieścić rysunek lub screen dla zobrazowania czegoś, to wtedy będzie on podpięty do recenzji.

czw 04 paź 2007, 20:04
Awatar użytkownika

Spróbuję zobrazować na przykładzie kobiety dlaczego uważam że galeria powinna być razem z tekstem :P Jak wiadomo, każda kobieta jest inna, każdy facet ma swój gust jeżeli chodzi o wygląd itp. Jeżeli widzisz dziewczynę w twoim typie, to przyciąga twoją uwagę, więc się z nią zapoznajesz, jeśli nie to sobie odpuszczasz, zwłaszcza że jest mnóstwo innych bardziej interesujących... Oczywiście często jest tak, że dziewczyna która ci się nie podoba jest super z charakteru. Ale i tak pierwsza rzecz na jaką zwracasz uwagę to wygląd :) Tak samo w przypadku recenzji: po jej otwrciu powinieneś widzieć od razu z jaką grą masz do czynienia :)
Może z tym porównywaniem troche przesadziłem ale co tam :P

czw 04 paź 2007, 20:35
Awatar użytkownika

Spróbuję zobrazować na przykładzie kobiety dlaczego uważam że galeria powinna być razem z tekstem :P

Aleś porównanie ustrzelił, ale niech Ci będzie. :)
Encyklopedia = Imię i nr telefonu
Wpis do encyklopedii = pierwsze informacje
Galeria = zbierane zdjęcia
Recenzja = informacja od jej znajomego (znajomej) jaka ona jest :). Ale najlepiej samemu to sprawdzić (czego o grach nie można powiedzieć)
Jak widzisz nie ma niczego podanego "na tacy" :)

Dimmu pisze:
Jak wiadomo, każda kobieta jest inna, każdy facet ma swój gust jeżeli chodzi o wygląd itp.

Fakt niezaprzeczalny, dodałbym jeszcze ze swojej strony, że nie tylko jeżeli chodzi o wygląd. Jeden uwielbia głupiutkie (bo może im każdy kit wcisnąć) inny mądre i oczytane (bo może porozmawiać o wpływie ciemnej materii na przyszłość Wszechświata). :)

Dimmu pisze:
Jeżeli widzisz dziewczynę w twoim typie, to przyciąga twoją uwagę, więc się z nią zapoznajesz, jeśli nie to sobie odpuszczasz, zwłaszcza że jest mnóstwo innych bardziej interesujących...

To porównałbym (jeżeli mam się trzymać tematyki gier) raczej do wizyty w sklepie z grami. Widzę na półce grę, zainteresowała mnie i zaczynam się zastanawiać jakby ją bliżej poznać. I tu mamy do dyspozycji - w przypadku gier - przeczytanie opisu na pudełku (zdecydowanie nie polecam!) i - w drugim przypadku - rozmowę (o ile zechce). Tu widzimy zasadniczą różnicę. Dalej ścieżki kroczą w zupełnie innym kierunku. :)

Dimmu pisze:
Oczywiście często jest tak, że dziewczyna która ci się nie podoba jest super z charakteru. Ale i tak pierwsza rzecz na jaką zwracasz uwagę to wygląd :)

Fakt.

Dimmu pisze:
Tak samo w przypadku recenzji: po jej otwrciu powinieneś widzieć od razu z jaką grą masz do czynienia :)

O tym przekonasz się - tak naprawdę - dopiero gdy w grę zagrasz. Jeżeli chcesz oprzeć się na recenzji musisz, albo znać gust recenzenta, albo mu zaufać.

Dimmu pisze:
Może z tym porównywaniem troche przesadziłem ale co tam :P

Nie tylko trochę. :) A wywody moje należy potraktować z przymrużeniem oka ;)

pt 05 paź 2007, 09:57
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna