...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

forum, pani kaczko, Forum

Post autor: Sammy »

witajcie - na początek ponarzekam: :D

perfidne to i niezbyt etyczne z Waszej strony, żeście sobie tu potworzyli forum niewidoczne dla normalnego Sammy'ego :P

a poza tym macie tu całkiem ladne phpbb, które mam nadzieję pozwoli mi jak najrzadziej zaglądać na forum GOLa (pliz - przenieście się wszyscy tutaj). Tak wiem - za tę wypowiedź znowu dostanę na GOLu banana :mrgreen:

pozdrawiam i życzę wielu postujących
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: Elum »

Sammy pisze:perfidne to i niezbyt etyczne z Waszej strony, żeście sobie tu potworzyli forum niewidoczne dla normalnego Sammy'ego :P
Ha! Przynajmniej raz mogę to zobaczyć na własne oczy. Forum na którym Sammy nie ma dostępu do wszystkich działów! :D
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

To ja sobie tez ponarzekam tutaj (idac za rada Wajusia).

Otoz jesli to jest mozliwe prosilabym o ujednolicenie rozdzielczosci na stronie glownej i podstronach, Dla osobnikow z 800x600 (czyli takich jak ja) nie jest wygodne przesuwanie strony suwakiem co linijka (zreszta te kolory suwakow tez nie za dobre IMO, bo odwrocone i to co trzeba przesuwac zlewa sie z tlem).

Druga sprawa to sygnaturka/podpis. Pomimo ograniczenia do 255 znakow forum uwaza, ze moja jest za dluga (a wynosi wraz ze spacjami i przecinkami 106 znakow).
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

U mnie pod IE nawet strona glowna forum jest panoramiczna.
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
Awatar użytkownika
Stregg aka Qler
Posty: 13
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 16:12
Lokalizacja: Polska Centralna

Post autor: Stregg aka Qler »

Heh, ja i tak mam monitor 14 cali, nie robi mi to roznicy :P
Awatar użytkownika
Czaju
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Czaju »

Ines pisze:To ja sobie tez ponarzekam tutaj (idac za rada Wajusia).

Otoz jesli to jest mozliwe prosilabym o ujednolicenie rozdzielczosci na stronie glownej i podstronach, Dla osobnikow z 800x600 (czyli takich jak ja) nie jest wygodne przesuwanie strony suwakiem co linijka (zreszta te kolory suwakow tez nie za dobre IMO, bo odwrocone i to co trzeba przesuwac zlewa sie z tlem).
Z tego co zdążyłem się zorientować, to problem jest znany, a w pełni satysfakconującego rozwiązania póki co nie znalazłem. No może oprócz Firefoxa :) Świetna rzecz, polecam - http://www.firefox.pl
Przygoda! Przygoda! Każdej chwili szkoooda...
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Czaju--> mam tego Firefoxa nawet zainstalowanego, ale jakos nie mialam czasu i cierpliwosci, by opanowac jego obsluge.

A skoro juz mam taki "czepialsko-narzekalski" humor...
Czemu to "Ines napisal"? :lol:
Co to za mesko-szowinistyczne podejscie? Niech to Forum sobie wbije do czegos tam, ze i kobiety moga tu pisywac. :)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Elum, jakiś ty pikny ;)

Melduje się na posterunku.

Z tą panoramą Racławicką to faktycznie należałyby coś zrobić. Nie żebym narzekał ;)
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

stuprocentowa kobieta Ines :D pisze:Dla osobnikow z 800x600...
Kurcze, a ja dopiero jak zwróciliście mi na to uwagę zauważyłem, że oprócz góra/dół też muszę w każdym wątku przewijać lewo/prawo :)

A tak wogóle to... POLSKA DLA POLAKÓW! ZIEMIA DLA ZIEMNIAKÓW! KSIĘŻA NA KSIĘŻYC! ZWOLENNICY WYSOKICH ROZDZIELCZOŚCI DO PORTÓW RYBACKICH SORTOWAĆ OŚCI! 800x600 RULEZ!!! :lol:
elemeledudek pisze:Elum, jakiś ty pikny ;)
A nie przeszkadza Ci moja lekka wada zgryzu? Myślałem o założeniu stałego aparatu. Co, jak myślisz? Warto? :niesmialy:
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Elum pisze:ZWOLENNICY WYSOKICH ROZDZIELCZOŚCI DO PORTÓW RYBACKICH SORTOWAĆ OŚCI! 800x600 RULEZ!!! :lol:
Nie da rady, mam dwa monitory, jeden 14, drugi 15 calowy i w obydwu rozdzielczość 1024x768. Więc raczej wy się przesiadajcie na wyższą, a nie udajecie że macie wadę wzroku i nie widzicie ikon :P
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Ja musze miec te 800x600, bo nie widze ikonek.

To Forum mnie nie lubi (jak na razie z wzajemnoscia) - nie moge nawet avatara dodac, nie mowiac juz o sygnaturze. :(

Elum --> dziekuje za te 100% kobiete, ktora napisal. :lol:
Swoja droga - jak ty to zrobiles?
Awatar użytkownika
Czaju
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Czaju »

Ines pisze: To Forum mnie nie lubi (jak na razie z wzajemnoscia) - nie moge nawet avatara dodac, nie mowiac juz o sygnaturze. :(
A tam nie możesz ;) Wklej w swoim profilu, w polu odnośnika do zewnętrznego emblematu, to - http://forum.gery.pl/uploads/av-7542.gif
Przygoda! Przygoda! Każdej chwili szkoooda...
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

100% kobieta Ines pisze:Swoja droga - jak ty to zrobiles?
Kiedy piszesz posta w odpowiedzi do kogoś to masz po quote np. ="Ines". Wystarczy zmienić ciąg znaków w cudzysłowiu, a to co wpisałas między nie zostanie wyświtlone na forum :)
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Virgo Celltharion pisze:...mam dwa monitory, jeden 14, drugi 15 calowy i w obydwu rozdzielczość 1024x768.
Ja bym poszedł na całość Virgo. Zwłaszcza na tej czternastce. 1600x1200 bym dał... gdybym był dalekowidzem ;)

Niestety jestem krótko (minus jeden na oba oka), dlatego 800x600 na siedemnastce to dla mnie standard 8)
Ines pisze:Ja musze miec te 800x600, bo nie widze ikonek.
Ikonki ikonkami, ale weź tu cokolwiek przeczytaj przy literach wielkości piksela ;)
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: TexMurphy »

Co prawda to prawda. CZasem z konieczności ustawian rozdzielczość 1024x768 i dziękuję Niebiosom, że nie mam "nowocześniejszego" sprzętu, bo już chyba byłbym ślepy :)
ODPOWIEDZ