...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Przecież jest. :P Na dolnym niebieskim pasku. Też myślę, że bardziej intuicyjnie byłoby na górze (najlepiej obok - "nieprzeczytane posty"), ale niestety autor aktualnego forumowego stylu/layoutu wymyślił inaczej.
Urszula
Posty: 107
Rejestracja: czw 29 lis 2012, 09:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Upgrade strony - propozycje

Post autor: Urszula »

Przepraszam, rzeczywiście jest. Szukałam wszędzie, a nie spojrzałam na sam dól po środku paska.
Awatar użytkownika
mciej
Posty: 15
Rejestracja: wt 30 gru 2008, 07:46

Post autor: mciej »

Ło jezu , to wy tu jeszcze żyjecie. :gugu:
When everything else fails, read the instructions.
Urszula
Posty: 107
Rejestracja: czw 29 lis 2012, 09:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Urszula »

Jednak z tym odznaczaniem nieprzeczytanych postów jest problem, bo on jest tylko na stronie głównej, brak już w poszczególnych działach forum. Czyli jak wejdę w dział np: "O stronie, o forum..." to tego przycisku nie ma. Jest on tylko na stronie głównej forum.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Jest tylko na stronie głównej, bo ze strony głównej wszystko najlepiej widać. :P

Jeśli masz na myśli odznaczanie wyłącznie jednego/konkretnego/wybranego działu, to taki patent jest zamontowany w "Opiniach przypadkowych..." (bo jest to dział dość specyficzny).
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: elemeledudek »

Elum, czy myślisz że tworzenie nowych działów na sens? Tu i tak trudno aktywnością zapełnić tego co jest, i mam wrażenie że ten nowy kącik będzie straszył samymi "zerami". Kibicuje nowościom i rozwojowi który być może ożywi forum i przyciagnie nowych użytkowników, ale mam obawy czy to dobry pomysł. Lepiej chyba mniej tematów w których coś by sie działo, niz zatrzesienie działów gdzie nikt zupełnie sie nie udziela.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Pochwalę się, że zrobiłem porządek z działem "Opinie przypadkowych przechodniów", który od początku był słabym pomysłem. Wygenerowane hurtowo puste/zerowe wątki wyleciały więc, pewnie nikt za nimi tęsknić nie będzie.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: jackowsky »

Nareszcie :D
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

:)

Dział "Opinie..." powstał przede wszystkim dlatego, że zakładalność (chyba nie ma takiego słowa? :P) nowych wątków na forum spadła w pewnym momencie prawie do zera. Ale skoro pomysł nie chwycił, nie został przyjęty z entuzjazmem i nie zachęcił do większej aktywności, to nie było sensu się z tym dalej męczyć. Napisałem nawet w tym temacie parę stron wcześniej w odpowiedzi na posta mendosy, że "takie sztucznie rozrośnięte forum Przygodoskopu po tygodniu zaczęłoby mi działać na nerwy". I rzeczywiście tak było. Ale przynajmniej teraz jest pewność, że eksperyment się nie udał.
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: elemeledudek »

A ja się poskarżę, żę nadal nie widzę swojego ani też na ten przykład Jackowskiego awatara.
To u mnie problem, czy jednak u Was towarzysze.........powoli ćwiczę, bo ruskie idą.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

A powinny być widoczne? Jackowsky chyba ostatnio nie miał na forum awatara. A Twój, dopóki go sobie nie zainstalujesz w profilu, też nie będzie oglądalny. :P

Jeśli nie chcesz go trzymać na Imageshackach itp. to podrzuć pliczek na przygodoskopowego maila. Wrzucę go na przygodoskopowy serwer, będzie mieć mniej więcej taki link:

http://www.przygodoskop.pl/grafika/staf ... awatar.jpg
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: jackowsky »

A nie da się zrobić, żeby czas przy postach był wyświetlany w normalnym - 24-ro godzinnym - formacie?
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

jackowsky pisze:A nie da się zrobić, żeby czas przy postach był wyświetlany w normalnym - 24-ro godzinnym - formacie?
Dlaczego już w pytaniu sugerujesz, że się nie da? ;)

A tak poważniej pisząc. Fajnie, że na to zwróciłeś uwagę. Właściwie nie rozumiem czemu przez prawie dziesięć lat korzystaliśmy z systemu anglosaskiego. :niesmialy: W każdym razie poprawiłem i daty powinny wyświetlać się już bardziej przejrzyście (dzień tygodnia, dzień miesiąca, miesiąc, rok i godzina w formacie 24-ro godzinnym).
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: jackowsky »

No właśnie dlatego, że od baaardzo długiego czasu tak jest. Ale fajnie, że już jest po naszemu.
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
jarecki83
Posty: 201
Rejestracja: ndz 03 maja 2015, 22:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: forum, pani kaczko, Forum

Post autor: jarecki83 »

Można prosić o możliwość edycji starych postów? Chodzi o dopisywanie kolejnych tytułów do listy ukończonych gier.
ODPOWIEDZ