...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

tetelo pisze:Czyżyś wciąż myślał (jak to młodzież ;))...
Dzięki za komplement ;)
tetelo pisze:...że grami interesują się wyłącznie nastolatki, szukające opisu przejścia...
Tak myślą moje babcie (no może poza tymi opisami przejścia, bo nie wiedzą co to jest jak sądzę). Tak myśli połowa mojej rodziny. Ta po czterdziestce. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że dzisiejsza "młodzież" (jeszcze raz dzięki za komplement ;)) uważa, że "grami interesują się wyłącznie nastolatki".

Po drugie, opisów przejścia (że o crackach nie wpomnę) też nie szukają wyłącznie nastolatki. Patrz - mój daleki wujek na przykład (to w temacie cracków... niestety :|).

Ale wracając do offtopicu ;) (o wieku przeciętnego gracza i innych takich, to sobie może kiedyś założymy osobny wątek ;)). Oczywiście masz sto procent racji, że reklama Przygodoskopu mocno kuleje... a własciwie to wogóle nie istnieje. Pytanie - jak mielibyśmy się za nią zabrać? Wymiana bannerów odpada (GOL nie pozwala bo chce mieć na głównej tylko swoje logo), kasy na billboardy na Onecie też nie mamy. Pozostaje, tak jak wspomniał Reptil3, walczyć o klienta częstymi aktualizacjami i ciekawymi tekstami, czyli jednym słowem, po najmniejszej linii oporu. Chyba, że znasz jakiś inny skuteczny sposób ;)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

A ja mam pytanie do moderatorow - czemu pozwalacie, zeby w dziale "O przygodoskopie" byly dwa watki na ten sam temat? Proponuje wszystkie posty z obecnego watku przeniesc do poprzedniego, ktory byl zalozony znacznie wczesniej. Bo zaczyna sie robic balagan, a niedlugo nic nie mozna bedzie znalezc.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Widzisz, Ines. Ja już ten wątek przenosiłem z działu "Pomożecie", bo tam go pierwotnie Tetro założył. I nawet myślałem o tym co napisałaś, ale tak się chyba nie da. Przynajmniej na tym forum (można tylko dzielić wątki).

Z drugiej strony. Dwa tematy o tym samym to jeszcze nie jest tragedia. W innych działach też się to zdarza. Ale jak mi ktoś założy trzeci, będę oczywiście zamykał, krzyczał, bił i różne takie ;)
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Elum pisze: Dwa tematy o tym samym to jeszcze nie jest tragedia.
Zwłaszcza że my wcale nie rozmawiamy na temat :lol:
Kto znowu rozpoczął off-topic?! :x
Ooops... nie było pytania. Zmykam i się zamykam.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

tetelo pisze:Kto znowu rozpoczął off-topic?! :x
Tetelo! Do kąta! Za karę nie dostaniesz podwieczorku :lol:
tetelo pisze:Ooops... nie było pytania. Zmykam i się zamykam.
Chyba na odwrót ;)
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Elum pisze:Nawiasem mówiąc, od czasu jak nas tam nie ma, straszna się tam melina zrobiła. Aż przykro patrzeć :(
Jak zostały osoby, dla których grą przygodową jest GTA SA...

@Tex
No to już się nie musze zastanawiać, czy zdjęcie w wydaniu ŚGK z okazji X lecia to Twoje :mrgreen:
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
ODPOWIEDZ