...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Ines pisze:Wtedy mialabym czas od okolo 14.30-17.00 (o 17.30 mam filozofie, wiec musze zdazyc wrocic na zajecia).
Czyli postanowione? Nowy termin zlociku - 21 października, godzina 14:30 :)

Panie Organizatorze Galadorze? Virgo? Jackowsky? Sammy? Tetelo? Pasuje Wam ta zmiana planów?
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Choć bardziej pasuje mi 14.10 to się dostosuję. Będę tego 21.10 o godz. 14:30, jednak nie będę mógł być zbyt długo - tak do 17-18
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Ines -> zostałaś jednogłośnie (=jednym głosem) wybrana na delegatkę sekcji kobiecej na I Krajowy Zlot Przygodoskopowiczów. :-)

Ja w tym czasie będę kobietą pracującą. Przynajmniej tak na razie stoi w grafiku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

tetelo--> bardzo szkoda, ale moze sie da jakos zamienic z kims? Mam cicha nadzieje, ze sie postarasz :).


EDIT:
Ja mam pytanie i prosbe.
Czy mozna poprosic kogos, kto bedzie na zlocie i bywa w Saturnie (ja nigdy nie bylam i nie wiem nawet jak sie tam dostac), zeby zakupil w atrakcyjnej cenie dla mnie Syberie2, jesli akurat tam bedzie przed zlotem. (Chyba Virgo mowil, ze widzial tam ja za 10 zl).
Jesli problem z pieniedzmi - moglabym przelac wczesniej na konto.

A widzieliscie, co zrobiono z katowickim Empikiem? Polowe powierzchni zajal CCC i teraz jest tam straszny scisk i w ogole nie fajnie.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Ines-->Mogę Ci kupić. Nie wiem czy dwójka będzie w tej cenie. Jedynka była za 12,90zł. Wiem, bo sam kupowałem. :)

I tak dobrze, że katowicki Empik został w tym miejscu jeszcze. Chorzowski zupełnie zlikwidowali.
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Też byłem zaskoczony jak zobaczyłem ostatnio co zrobili z katowickim Empikiem (pewnie im obroty spadły po otwarciu Silesii, stąd te zmiany).

A chorzowski był fajny. Mam do niego sentyment, bo to w nim (i jeszcze w takim jednym sympatycznym sklepiku w Bytomiu) zaczynałem moją przygodę z PC ;)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

jackowsky--> no to bardzo prosze, jesli to nie klopot.
Czesc I mam w wersji pudelkowej, placilam za nia kilkadziesiat zlotych, ale skoro moge miec duzo taniej II, to wole osobno dokupic (niz w tym wydaniu za 25 zl na DVD obydwie - ehh, skleroza, zapomnialam jak sie to nowe wydanie nazywa, a jeszcze Myst Antologie z tego kupilam).
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Ines-->To do ilu złociszy mam wolną rękę? A Tobie zależy żeby grę mieć, czy tylko chcesz pograć? Jeżeli chcesz pograć mogę Ci pożyczyć moją. Oddasz kiedyś przy okazji.
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Do 15 chyba bedzie w sam raz :).
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Zapytam jeszcze raz:
A Tobie zależy żeby grę mieć, czy tylko chcesz pograć? Jeżeli chcesz pograć mogę Ci pożyczyć moją. Oddasz kiedyś przy okazji.
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

jackowsky--> dziekuje ci, dobra duszo! Chce miec, poniewaz jestem chomikiem i zbieram to, na co mnie stac. :)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Ines-->OK. Do 15 złociszy. Masz jak w banku. :)
Ostatnio skończone: Underground Blossom PL (60%), Justin Wack and the Big Time Hack PL (80%), The Many Pieces of Mr. Coo (60%), Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%)
Galador
Posty: 87
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 00:31
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Galador »

Elum pisze:Panie Organizatorze Galadorze?
Pasi, Ojcze Prowadzący.
"Rzeknij temu, kogo smutków dręczy wiele,
Że niedługo żyją smutki.
Jako radość rychło mija i wesele,
Tak i troski czas jest krótki."

z Baśni tysiąca i jednej nocy
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Mi najprawdpodobniej pasuje (głowy nie dam, bo jakoś po 20 mam mieć ostatnią szanse na zaliczenie mechaniki, potem już tylko staranie się o warunek długoterminowy) ale myśle, że się pojawie :)

@Ines
W Saturnie za 10 zł można kupić ów zestaw Syberia I i II, samej Syberii II nie widziałem :(
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Virgo Celltharion pisze:@Ines
W Saturnie za 10 zł można kupić ów zestaw Syberia I i II, samej Syberii II nie widziałem :(
Za takie pieniadze zestaw tez moze byc.
jackowsky --> to prosze o zestaw za 10 :), jesli jeszcze mozna zmienic zamowienie ;).
W innym wątku anka pisze::D Inusia ...jednak wezmy ciemne okulary...a czy ustalono jakis znak rozpoznawczy? 8)
OK, lubie chodzic w ciemnych okularach, tylko zeby nie padalo.
Ano wlasnie - znaku rozpoznawczego nadal nie ustalilismy.
ODPOWIEDZ