...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Forum #4

Post autor: Elum »

Forum przeszło większą niż zwykle aktualizację. Niestety tym razem nie dało się uaktualnić go wraz z dotychczasowym wyglądem/stylem, który nie jest już w ogóle kompatybilny z najnowszymi wersjami skryptu/silnika. Trzeba więc było dopasować nowy. Spośród dostępnych w oczy rzucił mi się Krwotok z nosa. Styl jest nieco surowy, ale za to w miarę prosty do modyfikowania. A poza tym nie różni się chyba zbyt drastycznie od dotychczasowego. I nie wygląda jak typowe phpBB.

Gdyby po zmianach coś nie działało lub bardzo się nie podobało, zgłaszajcie w tym wątku. A w razie problemów z logowaniem mailowo lub w ostateczności przez przygodoskopowego facebooka. Parę rzeczy chciałbym jeszcze zmienić/poprawić. Szkoda, że nie da się chyba bez modów lub poważniejszej ingerencji w strukturę forum przenieść podpisów/awatarów z powrotem na lewą stronę. Twórcy uznali, że treść posta po lewej bardziej pasuje.
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re: Forum #4

Post autor: Ines »

No trochę jestem w szoku od tego nowego wyglądu. Jak zobaczyłam okno logowania to pomyślałam, że jakiegoś wirusa złapałam :szok:. Po pewnym czasie da się przyzwyczaić do wielu rzeczy.
Tra-la-la!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Forum #4

Post autor: Elum »

Najgorzej jest za pierwszym, drugim razem. Po kilku, kilkunastu logowaniach o starym wyglądzie już nie będziesz pamiętać. ;)

Będzie jeszcze ładniej, gdy wreszcie wygospodaruję trochę czasu na rozpracowane błędów w wyświetlaniu kolorów (m.in. tych małych ikonek z zagiętym rogiem, które wyswietlają się odwrotnie). Na razie odkładam to na później, ale do końca roku wszystko dopoprawiam, mam nadzieję. :P

Kiedyś będę też musiał zając się licznikami odsłon wątków, które są w wielu działach przeszacowane przez ubiegłoroczne plagi botów. Mam wrażenie, że nowe forum jest przed nimi nieco lepiej chronione.
ODPOWIEDZ