...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Ostatnio zanotowałam brak powiadomienia oraz uporczywy komunikat o błędzie podczas wysyłania. Otrzymałam też tę samą wiadomość w kilku egzemplarzach - no bo jak "wiadomość nie została wysłana", to się ją próbuje wysłać do skutku.
I nie chodzi o tę awarię serwera (?) z ostatniej doby, bo zauważyłam podobne objawy już dwa tygodnie temu.

BTW dziś wysłałam odpowiedź tylko raz i choć system powiedział "wiadomość nie została wysłana", to mu nie wierzę i zakładam, że doszło.

EDIT ten post również rzekomo nie został wysłany. :|
Obrazek
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Może masz przepełnioną skrzynkę? Ile masz w sumie wiadomości we wszystkich "folderach" PW?

EDIT:
Chyba rzeczywiście coś jest nie tak. Mi ostatnio, nie przy wszystkich postach ale czasami (przed chwilą też), wyskakuje:

Failed sending email

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php
:ble:
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Elum pisze:Może masz przepełnioną skrzynkę?
Oczywiście, że tak! Już trochę posprzątałam.
Ale te komunikaty jak wyżej to chyba nie z powodu mojej zapchanej skrzynki... :niesmialy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Ponieważ okazało się (Voo zwrócił mi na to uwagę), że błąd "failed sending email" pojawia się również w momencie rejestracji, postanowiłem to diabelstwo wreszcie naprawić (ma się ten refleks :P). To znaczy, że teoretycznie komunikat nie ma prawa się już na forum pojawiać.
ODPOWIEDZ