Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest śr 18 wrz 2019, 05:05

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Dlaczego na forum nie ma rang? 
Autor Wiadomość

Post Dlaczego na forum nie ma rang?
Me pytanie bedzie krótkie... dlaczego na forum nie ma rang? Żeby uchronić forum od spamu?
(Uchhh, takim krótkim postem sam spamuję..., ale jestem tego ciekaw... lubię rangi i wolałbym, żeby były).

czw 24 mar 2005, 19:16
Awatar użytkownika

Jezeli ktos mi poda sensowny powod dla ktorego takie rangi mialyby byc to moze sie nad tym zastanowimy. Zreszta, poczekaj az odpowie ci Czaju.

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi

czw 24 mar 2005, 23:12
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Post Re: Dlaczego na forum nie ma rang?
Odydoz pisze:
Me pytanie bedzie krótkie... dlaczego na forum nie ma rang? Żeby uchronić forum od spamu?
(Uchhh, takim krótkim postem sam spamuję..., ale jestem tego ciekaw... lubię rangi i wolałbym, żeby były).

Odpowiadam - nie wiem dlaczego na forum nie ma rang. Szczerze mówiąć ani trochę się nad tym nie zastanawiałem. Jeśli mogą z tego wyniknąć jakieś korzyści, to czemu nie. Ale najpierw dopytam: czy rangi to to coś, co zdobywa się za jakąś tam ilość postów, aż w końcu za bilion postów zostaje się generalissimusem? ;) Bo jeśli tak, to nie widzę lepszego sposobu na zachęcanie spamerów do pisania na forum (co zresztą, jak widać, i tak nam nie grozi).

pt 25 mar 2005, 14:33
Wyświetl profil WWW

Dokładnie to :) Jestem na paru forach zarejestrowany i na kazdym są rangi - teraz nie za bardzo wiem, co napisać, bo w gruncie rzeczy nie za bardzo wiem, po co one mają być :) To po co ja zakładałem taki temat? Bo mnie to po prostu bardzo zdziwiło i to chyba pierwsze forum w moim zyciu, na którym nie ma rang. Rangi dają "sadysfę" - może nie cos w stylu "łooooł, ale odjazd, no joł ziomalstwo po prostu, mam status tragarza, a ty niewolnika, smieciu, buahahahahahahahahahahahaha", ale zawsze lepiej wiedzieć, że ma się załóżmy 200 postów i ma sie status np. rokmena (sory, ale nic innego mi nie przyszło do głowy :gugu: niż gdy ma sie 200 postów i poza tym nie widac żadnej różnicy pomiedzy Masterem, co ma dwadzieścia postów :) Może nie doprowadziłoby to do dyskryminacji, ale do spamowania już bardziej... ale forum bez spamu to jak potrawa bez przyprawy, cin cin bez cin cin, polityk bez korupcji itd. a przynajmniej moderatorzy nie narzekaliby na brak zajeć :)

pt 25 mar 2005, 16:07
Awatar użytkownika

Eeee... to ja w takim rzie postuluje by zlikwidowac tesz ilosc postow. Lepiej zeby przemawiala za nami tresc tego, co piszemy, a nie cyferki i statusy.

pt 25 mar 2005, 16:12
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Rangi i statusy to wymysł nawiedzonych nastolatkuff. Ale pozbywanie się licznika postów to już przegięcie w drugą stronę. Coś z gatunku - "o, patrzcie jacy z nas buntownicy, wszyscy mają a my nie" ;)

Moim zdaniem dobrze jest jak jest.

pt 25 mar 2005, 17:22

Chlip, beeee, to ja biole swoje zabafki i sie ide, hym. Nie to nie, ja sie tylko pytałem :) A dla mnie pomysłem nawiedzonych nastolatków są blogi, ale to jż nie na temat :)

pt 25 mar 2005, 18:27
Awatar użytkownika

Chyba nie powinnismy przejmowac sie tym, co maja, a czego nie maja inni tylko tym, czy nam czegos nie brakuje albo czy cos nie jest zbedne.

pt 25 mar 2005, 18:32
Wyświetl profil WWW

Wiecie co... To Forum nie jest ani moim "macierzystym", ani dla mnie najważniejszym. Ale jak czytam Wasze opinie na temat rang, to naprawdę serce rośnie :) Wreszcie normalni ludzie (bez urazy dla "nienormalnych" ;) )

Jeśli zamieszałem, to wyjaśniam: za Chiny Ludowe nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, dla których rangi i licznik mają jakiekolwiek znaczenie...

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

pt 25 mar 2005, 22:24
Awatar użytkownika

Wiecie co... To Forum nie jest ani moim "macierzystym", ani dla mnie najważniejszym. Ale jak czytam Wasze opinie na temat rang, to naprawdę serce rośnie :) Wreszcie normalni ludzie (bez urazy dla "nienormalnych" ;) )

Jeśli zamieszałem, to wyjaśniam: za Chiny Ludowe nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, dla których rangi i licznik mają jakiekolwiek znaczenie...

Popieram! Też jakoś nie brakuje mi na rang, a liczniki mi nie przeszkadzają. Więc właściwie dobrze jest tak jak jest :)

sob 26 mar 2005, 13:06
Awatar użytkownika

Faktycznie nie ma rang - dopiero dzięki temu wątkowi przejrzałem na oczy ;).

sob 26 mar 2005, 13:19
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Twórcom tego forum zabrakło po prostu inwencji, poddali się więc i nie uwzględnili rang :buhaha:

sob 26 mar 2005, 13:47
Awatar użytkownika

Mea culpa... dalismy ciala i teraz kNOT nie moze sobie wpisac, ze jest царь :buhaha:

sob 26 mar 2005, 19:01
Wyświetl profil WWW

Zlikwidowac rangi i ilosc postow! :niesmialy:

sob 26 mar 2005, 20:08

To jest własnie spam, jak już chcesz, żeby to zlikwidowano, to chociaż uzasadnij :) A nie ma co usuwac rang, bo ich nie ma :)

sob 26 mar 2005, 20:23
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna