...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

telipinus
Posty: 13
Rejestracja: wt 13 lis 2007, 23:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: telipinus »

Witam serdecznie!
Zostalem niejako troche zrzucony do tego forum przygodowiczow za posrednictwem mendosa - edytora(co najmniej jak Zoe, Alicja czy Neo:)), i mam nadzieje, ze to przeczyta i wszystko w koncu wyjdzie na jaw:). Jestem za to Mu szczegolnie wdzieczny, bo zawsze bedzie do kogos wiecej postukac na forum, jesli bedziecie chetni przyjac nowego 8)
Wiec po przelamaniu sie i ostudzeniu emocji w moim ciele, ktore wstrzasaly kazdym moim nerwem z powodu subiektywnej reakcji leku, postaram sie przedstawic. Mam 23 lata, jestem studentem US, moja przygoda z grami rozpoczela sie od IWD, przez Atlantis II(z solucja :( ) i Syberie, troche strategii i zrecznosciowek (AoE,Disciples,TR, IJ,PoP).
Pozdro wszystkich i milego grania w swoje ulubione giercy.
Po prostu aby gry nigdy nie nudzily, miod lal sie gesto a... :) aby wszyscy byli zdrowi:) trzymadelko
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Witamy, witamy i dziękujemy za życzenia. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

Ciepło witam nowy głos na forum. :) I również życzę nieustającej przyjemności z grania. I nie tylko z grania, rzecz jasna.
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Cześć telipinus, nie przeceniaj mojej roli (w końcu podałem tylko link do ogłoszenia o sprzedaży TLJ, które to chciałeś nabyć), bo jeszcze dojdę do wniosku, iż większe mam zasługi na polu promowania Przygodoskopu, niż Adventure Zone ;) .
mendosa = konik szachowy
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

mendosa pisze:bo jeszcze dojdę do wniosku, iż większe mam zasługi na polu promowania Przygodoskopu, niż Adventure Zone ;) .
Nam by to absolutnie nie przeszkadzało ;)
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
telipinus
Posty: 13
Rejestracja: wt 13 lis 2007, 23:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: telipinus »

gdziez tam, wcale nie mialem takiego zamiaru:) poza tym, dobra opinia o kims obcym swiadczy o naszej kulturze osobistej i szacunku; na razie 8)
Hannawald
Posty: 5
Rejestracja: ndz 30 gru 2007, 23:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: Hannawald »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum! :)
Wprawdzie przywitałem się w innym dziale ale skoro już znalazłem odpowiednie miejsce to czynię to powtórnie. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w grach przygodowych. Grałem tylko w kilka gier ale wiem że tak szybko mi nie przejdzie. Największe wrażenie jak dotąd zrobił na mnie Riven (genialna gra), powoli zaczynam być mystowym maniakiem ;) Pewnie nie będę zbyt gorliwie udzielał się na forum z powodu małego doświadczenia. No chyba że w dziale pomocy :lol: A może na coś się przydam? Zobaczymy.
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

Witaj Hannawald :) i baw sie z nami dobrze!
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Hannawald, a co ze skokami?? ;)
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Hannawald
Posty: 5
Rejestracja: ndz 30 gru 2007, 23:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: Hannawald »

Skoki? Zarzuciłem na rzecz gier przygodowych. :)
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

Hannawald pisze:Największe wrażenie jak dotąd zrobił na mnie Riven (genialna gra), powoli zaczynam być mystowym maniakiem ;).
Nie ma to, jak dobrze zacząć :). Jedna z najlepszych przygodówek w ogóle.
Hannawald pisze:A może na coś się przydam? Zobaczymy.
Na pewno. Do przyjemnej pogawędki chętnych nigdy za wiele. :)
Witam raz jeszcze.
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
telipinus
Posty: 13
Rejestracja: wt 13 lis 2007, 23:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: telipinus »

Ale dlaczego Anka nie przywitałaś się ze mną to zupełnie nie rozumiem :( , poczułem się jakoś odrzucony i w ogóle :marzy:
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem.
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

telipinus pisze:Ale dlaczego Anka nie przywitałaś się ze mną to zupełnie nie rozumiem :( , poczułem się jakoś odrzucony i w ogóle :marzy:
Jeju...jaka podla jestem! Przepraszam! Teraz witam Cie pieknie i zapraszam na zlot!!! :D
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
telipinus
Posty: 13
Rejestracja: wt 13 lis 2007, 23:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: telipinus »

Dziekuje za takie...oficjalne (wreszcie) zaproszenie na forum :D Pozdrawiam i na pewnoskorzystam z zaproszenia choc do Lublina (jak zrozumialem, tam sa zloty?) jest mi okropnie daleko.
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem.
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

telipinus pisze:Dziekuje za takie...oficjalne (wreszcie) zaproszenie na forum :D Pozdrawiam i na pewnoskorzystam z zaproszenia choc do Lublina (jak zrozumialem, tam sa zloty?) jest mi okropnie daleko.

Zloty są w Katowicach. Witam. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
ODPOWIEDZ