...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Czaju
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Cześć, jestem tu nowy...

Post autor: Czaju »

Właściwie to jestem Czaju. Mam 23 lata i od ponad dwóch lat prowadzę z bandą nawiedzeńców cały ten interes pt. Przygodoskop.

Oprócz przygodówek (moje ulubione to seria Gabriel Knight) lubię popływać pod żaglami, podrzeć ryja przy szantach i polatać na paralotni. No i piwo kocham ponad wszystko. Mam papugę pt. Krowa (miałem dwie, ale Kurczak niedawno się przekręcił :( ).

Mam też nadzieję, że to forum niedługo zacznie pękać w szwach :D . Życzę wszystkim miłego postowania.
Przygoda! Przygoda! Każdej chwili szkoooda...
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Dziń Dybry.

Nazywam się... ten... no... Nawiedzeniec. Urodziłem się 22 lata temu około 200 kilometrów od Wrocławia. Jak łatwo się więc domyślić nie jestem, tak jak większość forumowiczów, Wrocłowianinem (Wrocławiakiem?). Uwielbiam przygodówki. Nie lubię gdy ktoś mnie tłucze młotkiem po głowie. Wolny czas spędzam na olewaniu studiów i od czasu do czasu robieniu kilku innych rzeczy, o których jednak nie warto wspominać bo to forum ma być przecież user friendly również dla dzieci (Mały Rysiooo!!!).

No dobra, żartowałem. Nie robię nic strasznego. No może poza nałogowym graniem w Grim Fandango. Ale to chyba tutaj nikogo nie zainteresuje, więc...

KONEC (jak mawiał Krtek).
Czaju pisze:papugę
Falistą? Faliste są najlepsze 8)
Awatar użytkownika
Bartolomeo
Posty: 19
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:55
Lokalizacja: 20 min. od centrum Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Bartolomeo »

A ja jestem Bartuszka*, mam dużego brzuszka** i małego papuszka***.

* babcie poniosła fantazja...
** to w sumie nie prawda... no, może troszkę? Nie nie, to tylko po to, żeby się rymowało :tajemniczy:
*** bez skojarzeń! Chodzi o Krówkę (Elum --> nimfa, nie falista)

Lubię porozbijać się bryczką – tak, to w sumie dobre określenie na 12-to letniego Tansita – i zajrzeć do Świata Dysku <koniec i kropka>
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

O,

co ja tu robię? Jak ja się nazywam? Dlaczego tu jestem? Jeżeli znasz odpowiedzi na te pytania wyślij SMS pod numer... o przepraszam to nie jest forum ogłoszeniowe? To dlaczego wskoczyło mi kiedy szukałem ludzi, chcących sprzedać używane (bez skojarzeń) papużki faliste?

A tak naprawdę to Ci, którzy mnie znają z całą pewnością mnie znają, więc nie widzę powodu, dla którego miałbym napisać o sobie coś więcej, niż że mam na imię Sammy, urodziłem się w roku Czarnobyla w Prudniku, obecnie zamieszkuję Pszów (okolice lodowiska w Bahrainie). Gram najczęściej w <NIESPODZIANKA!!!> przygodówki ;) i pisuję dla kilku nic nieznaczących serwisów internetowych o grach komputerowych i sprzęcie.

Kolejne forum do obskoczenia - ja chyba oszaleję!!!!!!!! :mrgreen:
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Jak wszyscy to wszyscy, babcia też ;)

A więc jestem sobie Virgo Celltharion, prywatnie 20 letni student informatyki teleportujący się z częstotliwością dwóch tygodni między Nysą, a Świebodzicami.
Wbrew temu co zostało napisane w informacjach o redakcji psem na kobiety nie jestem (od jakiegoś czasu), jako że pewna przedstawicielka płci nadobnej mocno mnie ze sobą związała (stalową liną z Kurska) ;)
Jeśli chodzi o gry to rzecz jasna przygodówki, a oprócz tego RPG, strategie turowe w świecie fantasy oraz RTW :)

Edit: Chciałbym zdementować w tym miejscu plotki jakoby w drodze był mały Virguś :D
Ostatnio zmieniony sob 19 lut 2005, 23:51 przez Virgo C., łącznie zmieniany 1 raz.
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Foreth
Posty: 2
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 23:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Foreth »

Witam serdecznie. :D
Nie bede pisal jak sie nazywam i skad pochodze, bo wystarczy zerknac w lewo.
Byly naczelny Adventure Zone z CD Action, obecnie recenzent serwisu artrock.pl ma ochote na rendez-vous z przygodowka once again, stad tu zajrzal. I liczy na dobra zabawe ;)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
miwost
Posty: 24
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 12:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: miwost »

Ja także witam wszystkich miłośników gier przygodowych (jedynego i słusznego gatunku ! :D ) . Zwiem sie Michał , mam 20 lat, moim głownym zajęciem sie jest opierniczanie się , a w wolnych chwilach studiuje :D Pozdro dla wszystkich.
Awatar użytkownika
drozda
Posty: 57
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 20:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: drozda »

Witam wszystkich,
Od jakiegoś czasu śledzę kolejne wątki pojawiające się na GOL-u, ale jakoś nie było dobrej okazji aby się przyłączyć do dyskusji. Myślę, że stworzenie tego forum to sytuacja idealna :mrgreen:
Jak chyba wszyscy tutaj ja również jestem fanem przygodówek. Wolny czas poświęcam na składanie Adventure Zone z CD-Action, którego jestem aktualnym naczelnym. No a poza tym studiuję (choć moja sesja jeszcze niestety trwa... ;)) no i gram tak w przygodówki (ulubiona seria jak na obrazku) jak i w gry z innych gatunków (nie bijcie! ;) ).
Awatar użytkownika
Czaju
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Czaju »

drozda pisze:... gram tak w przygodówki (ulubiona seria jak na obrazku) jak i w gry z innych gatunków (nie bijcie! ;) ).
Nieee, co to, to nie... Nie ma tu żadnych ortodoksów. Przecież granie TYLKO w przygodówki jest wręcz nie zdrowe. To tak, jakby poprzestać na jednej dziewczynie! Ja bym chyba dostał pierdolca od tych wszystkich zagadek, gdybym nie mógł od czasu do czasu odpocząć w kokpicie Bf 109 czy Sturmovika ;)
Przygoda! Przygoda! Każdej chwili szkoooda...
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: TexMurphy »

Czaju pisze:Nie ma tu żadnych ortodoksów. Przecież granie TYLKO w przygodówki jest wręcz nie zdrowe.
A, to już wiem dlaczego mam nie po kolei w głowie 8)

Choć nie, przecież grywam także w Sensibla i Deluxe Ski Jump.
Awatar użytkownika
Czaju
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Czaju »

TexMurphy pisze:Choć nie, przecież grywam także w Sensibla i Deluxe Ski Jump.
O, patrzcie! Patrzcie! Tex też jest normalny! :D
Przygoda! Przygoda! Każdej chwili szkoooda...
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Czaju pisze:To tak, jakby poprzestać na jednej dziewczynie!
Masz coś przeciwko temu ? :niesmialy:
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

A ja jestem Ines i choc tez gram w przygodowki i w inne gry (hehe, ostatnio z Gothic 2 tez zrobilam prawie przygodowke, wpisujac nie dawno odkryty przeze mnie kod na niesmiertelnosc), studiuje, zaliczam sesje etc, to moglabym byc matka niektorych z was. :)
Pisze to po to, byscie nie zapominali o tym, ze internetem i grami komputerowymi interesuje sie nie tylko mlodziez. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Ines pisze:nie tylko mlodziez
:mur: Że niby co!? :| To ja nie jestem już młodzież!?

Za tę herezję swojego kawałka Rurki nie dostaniesz :P
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

100% mlodziezowy kNOT pisze: :mur: Że niby co!? :| To ja nie jestem już młodzież!?

Za tę herezję swojego kawałka Rurki nie dostaniesz :P
:( Wiedzialam! Wiedzialam, ze nie oplaci sie byc szczera ;).
Ale pisalam o sobie, nie o tobie, w koncu nie wiem ile masz latek :).
Jesli zas chodzi o Rurke, to w innym topicu napewno dostane odpowiedz na temat odpilowywania kawalkow rurek ;) , a wtedy uzbrojona w te wiedze jakos sobie poradze. :D
ODPOWIEDZ