...czyli sprawy ogólne strony, forum i forumowiczów.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Ines pisze:nie wiem ile masz latek
Na pewno więcej niż Ty!

Kobiety zawsze mają 18 :marzy:
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Rozumiem, że teraz będziecie się licytować. Mogę być tym facetem, co stuka młotkiem i krzyczy "po raz trzeci"? :lol:
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: TexMurphy »

Ines pisze:A ja jestem Ines i choc tez gram w przygodowki i w inne gry (hehe, ostatnio z Gothic 2 tez zrobilam prawie przygodowke, wpisujac nie dawno odkryty przeze mnie kod na niesmiertelnosc), studiuje, zaliczam sesje etc, to moglabym byc matka niektorych z was. :)
Pisze to po to, byscie nie zapominali o tym, ze internetem i grami komputerowymi interesuje sie nie tylko mlodziez. :mrgreen:
Owszem, interesują się także tacy, którzy o tym, co to znaczy "studiować" zapomnieli już w ubiegłym stuleciu :(
Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

Post autor: Reptil3 »

A ja się nie przedstawię, bo i tak mnie wszyscy znają.
A kto nie zna, szybko pozna ;)

No dobra, w wersji skróconej:
http://klasyka.pac.pl/squad.php?item=reptile
Troche nieaktualne, bo doszło parę sprzętów (PocketPC, Xbox, N64), a i piec trochę się unowocześnił.
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
Galador
Posty: 87
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 00:31
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Galador »

Jestem sobie Galador. Należę do tzw. bandy nawiedzeńców. Jak łatwo się domyślić, gram głównie w gry przygodowe. Poza tym RPG, seria FIFA (od FIFA 1997) i Heroes of Might and Magic III.

Piszę recenzje, opowiadania, wiersze i notatki (to ostatnie rzadko).

Poza tym: mam 21 lat, olewam studia i próbuję nadać swemu życiu sens.
"Rzeknij temu, kogo smutków dręczy wiele,
Że niedługo żyją smutki.
Jako radość rychło mija i wesele,
Tak i troski czas jest krótki."

z Baśni tysiąca i jednej nocy
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Cześć, jestem tu nowy...
Awatar użytkownika
Bartolomeo
Posty: 19
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:55
Lokalizacja: 20 min. od centrum Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Bartolomeo »

Hmm... no to brakuje jeszcze kilku słów od Małego Rysia - dalej synku, powiedz nam coś o sobie :D
Awatar użytkownika
drozda
Posty: 57
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 20:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: drozda »

Bartolomeo pisze:...brakuje jeszcze kilku słów od Małego Rysia...
Hmm... tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że Mały Rysio tak naprawdę nie istnieje! :gugu: Mam rację? :D
Plikx
Posty: 10
Rejestracja: sob 12 mar 2005, 15:05
Lokalizacja: Jakieś 80 km od Wrocka

:)

Post autor: Plikx »

Nie będę pisywał, kim jestem, skąd pochodzę i czym się zajmuję. [ogarnia was dreszczyk tajemnicy] Napiszę iż nie jestem zwykłym człekiem i nie zwykłym użytkownikiem peceta…
Tylko nie myślcie sobie, że jestem kosmitą :).
Poza tym najchętniej gram w RTSy. A przygodówki? No, też właściwie przygodówkę. :D
Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

Witam, jestem Odydoz, nie mogę powiedzieć, że wolny czas poświęcam na tworzenie AZ. Z normalnego punktu widzenia pisże tylko w dnie w okolicahc deadline'u, żeby nie było obciachu, że nic nie napisałem. Z psychologicznego - bo mam nacisk emocjonalny, że jak nie teraz, to już do tego numeru nie napiszę. Piszę średnio dwa teksty na miesiąc, czasami jeszcze taki wieśniacki kącik "Adventure Ring-Rings" i mam wątpliwości, czy ktokolwiek do niego zagląda. Lubię gry przygodowe, bo jak bym nie lub il to bym sie nie zarejestrował na tym forum - jak dotąd najlepsza była ofkoz "Najdłuższa Podróż", a na drugim miejscu Gabrielk Knight 3 - kurcze, nic mnie na swiecie bardziej nie drażni niż to, jaka ta gra jest niedoceniana!!! Po jej ukonczeniu do końca dnia nie mogłem zebrać myśli, a mojemu bratu odechciało się grać w co innego. Ale cóż, to temat nie na ten wątek. Co każdy mój nowy tekst, to myślę sobie "gaaad, gozej tego nie dało się napisać!" ale chyba takie odczucia ma każdy. Mam nadzieję, że to forum się rozkręci, bo na razie jest tu użytkowników jak uczniów I klasy Gimnazjum na lekcjach rekolekcyjnych. A tym czasem idę jeść rybę, która jest równie swieża, co to forum...
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
Angoul
Posty: 45
Rejestracja: pt 01 kwie 2005, 13:40
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Angoul »

A ja jestem Angoul
Z Trójmiasta, a właściwie 3 rzuty beretem z antenką od Trójmiasta.
W zasadzie to gram tylko w przygodówki... I to najchętniej takie bardziej "przygodowe" niż "logiczne".
No i jestem kolejnym przykładem, że ci, a właściwie te, które skończyły studia w ubiegłym stuleciu" też w nie grają ;)
aparat_ka
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 22:00
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: aparat_ka »

allo:)
W przygodówki grałam ostatnio jakieś 10 lat temu, a potem z przyczyn tzw. obiektywnych pozbyłam się komputera:( posiadaczką nowego (mojej Melpomene) jestem od miesiąca. Tak więc powoli wracam sobie do klikania i przypominam sobie, jak się gra w stare dobre Hand of Fate:)
A w wolnych chwilach... żegluję, jeżdżę na nartach, śpiewam (uwaga, okularnicy!!!!) i niańczę dzieci - moich harcerzy:)
wiosenek mam 21, oczka zielono-brązowe i w ogóle jestem dziś szczęśliwa!!!!
"Ile razy mówiłem: NIE ZACZYNA SIĘ PRZESŁUCHANIA OD WYRYWANIA JĘZYKA!!!!" (Sikora)
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

aparat_ka pisze:allo:)niańczę dzieci - moich harcerzy:)
Harcerzy czy zuchy ? Bo jak to drugie to gratuluje cierpliwości ;)
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Głuchy
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 13:25

Witam

Post autor: Głuchy »

Jestem nowy zarówno na forum jak i w świecie przygodówek choć dawno temu pogrywałem trocę w Teenagenta. Zupełnie przypadkowo zacząłem grać w Post Mortem i wciagnęło mnie jak szambo. Przed chwilą skończyłem Chłopaki nie płaczą. Teraz zacznę grac w Sherlocka. Mam pytanie skąd mógłbym ściągnąć jakieś polskie wersje innych gier przygodowych. A moze ktoś z was gdybym mu wysłał płytke nagrałby mi coś ciekawego.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Mało jest przygodówek po polsku w statusie abandonware tu masz kilka
THE LEGEND OF KYRANDIA 2: THE HAND OF FATE PL
SKAUT KWATERMASTER
SOŁTYS
ODPOWIEDZ