...czyli o tym, co nie mieści się w pozostałych działach.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

fachowiec... elektronik

Post autor: anka »

jest niemal pewne, ze w pralce padl bezpiecznik. czy jest ktos, kto pomoze dobrac mi wlasciwe parametry bezpiecznika? teraz czekam na fachowa opinie... cokolwiek to znaczy... :o :o :o
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Wymontuj....o ile potrafisz....ten który padł i udaj sie z nim do sklepu. Będziesz miała identyczny i niczego nie trzeba będzie "dobierać".
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Nim wymontujesz, warto wiedzieć, gdzie go szukać. Niezastąpiony więc będzie schemat instalacji elektrycznej, bądź instrukcja obsługi. Jeśli ich nie masz, ale znasz model urządzenia, z pomocą przyjdą przyjdą Ci fora tematyczne, choćby :

ELektroda, w dziale serwis AGD. Reszta jak napisał elemeledudek.
mendosa = konik szachowy
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Troche pozno, ale...
Mozna zadzwonic do serwisu, tam gdzie pralka miala byc naprawiana na gwarancji, tam podac model i mily pan moze pomoc, nawet jak gwarancja sie skonczyla. W kazdym badz razie mnie telefonicznie staral sie pomoc.
Tra-la-la!
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

:) :) :) Ines, mendosa, elemeledudek dziekuje!

zadzwonilam do innego autoryzowanego serwisu. Mila, bardzo mila pani omówiła spotkanie z fachowcem.
Przyjechał, naprawił koszt 100 . Cierpliwie zaczekał na test czy coś , nie daj Boziu, nie przecieka, czy wiruje i pojechał. Życzył użytkowania pralki bez awarii a jakby cokolwiek dolegało, to zostawił kontakt, chociaz zauwazyl, ze ta pralka nie zepsuje sie przy praniu tkanin. Nie zaleca prania mat pochlapanych cementem. Bezpośrednio.
A! chodziło o 12 letnią pralkę znamienitej firmy Miele.
Nie zamierzam popuścić serwisowi /autoryzowanemu przez MIELE/ z Częstochowy, który doradził mamie, żeby pralkę ...WYRZUCIŁA, bo stara. 8) 8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
ODPOWIEDZ