...czyli o tym, co nie mieści się w pozostałych działach.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

O jejku - ale śliczna - chyba się ten tego... zakochałem :). Ma ktoś jej nr telefonu albo gg ;).
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
Minuteman
Posty: 469
Rejestracja: czw 24 lut 2005, 19:40

Post autor: Minuteman »

jackowsky pisze:A ja mam pytanie: Po jaką cholerę Boruc (chwała mu za obrony) zawsze wykopywał piłkę do przodu? Czy było jakieś wykopnięcie, które przejęli polscy gracze? Nie pamiętam...
Pewnie nie, ale gdyby nie wykopywał, to przy naszej obronie zrobiłby tylko prezent Klosemu.
I ta bramka w 92 minucie....
Trudno winić tu Boruca, to był błąd obrony -- jeśli dobrze pamiętam, to we trzech chłopa rzucili się blokować, istotnie niebezpiecznego, Odonkora.

Do czego to dochodzi, żebym ja się wypowiadał na temat piłki nożnej... :o
I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Oczywiście, że trudno winić Boruca za straconą bramkę. Zresztą bronił w tym meczu jak w transie...
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Wejscie i zejscie bez odpowiedniego przygotowania i kondycji na Trzy Korony. Teraz nie moge sie prawie ruszyc, nogi bola okropnie, a do pracy trzeba jakos dojsc. Mimo tego nie zaluje, bo widoki byly przepiekne.
Obrazek
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Ines - a ja parę dni temu oglądałam Trzy Korony z poziomu tratwy na Dunajcu. Tyz piknie. :-)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

tetelo pisze:Ines - a ja parę dni temu oglądałam Trzy Korony z poziomu tratwy na Dunajcu. Tyz piknie. :-)
Niestety nasza wycieczka nie obejmowala splywu Dunajcem, ale kiedys moze tez splyne tratwa :), tylko sie boje, bo plywac nie bardzo umiem.
Wczoraj, gdy wracalismy, widzialam z busa jak jakis kajakarz cwiczyl wytrwalosc, bo plynal pod prad. Hehe, przewaznie stal w miejscu :).
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

tetelo pisze:Ines - a ja parę dni temu oglądałam Trzy Korony z poziomu tratwy na Dunajcu.
U mnie podobnie, z tą różnicą, że byłem tam trzy lata temu. Trochę wtedy przepłaciłem, bo wykupiłem dłuższą wersję spływu (która tym różni się od krótszej, że końcówkę płynie się już jakby przez miasto, co jest IMHO średnio ekscytujące).

A tak w ogóle to - Tatry górą! :gugu:

Nie mylić z Tatrą ;)
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

A ja się od dobrego pół roku chyba w Tatry wybieram i coś wybrać się nie mogę (do Nysy odebrać papiery też coś trafić nie mogę...)
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Elum pisze:A tak w ogóle to - Tatry górą! :gugu:
To się wie! :-)
BTW jeszcze przed tygodniem w górach zagrożenie lawinowe, a na Kasprowym prawie 60 cm świeżego śniegu. Strasznie zimno było, nawet na Krupówkach. ;-)
kajamira
Posty: 24
Rejestracja: śr 25 maja 2005, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kajamira »

No tak- wszyscy fascynują się piłką , mimo,że Polacy zagrali bez większych sukcesów - a jak dzisiaj zdobyliśmy na Mistrzostwach Świata w Brydżu Sportowym ,odbywających się w Weronie złoto w seniorach , w open było troszkę gorzej - bo świerćfinały- a pary nadal trwają i Polacy znajdują się w czubie- tak, jak co najmniej od 40 lat (jesteśmy w ścisłej czołowce świata od 40 lat ) - to cisza w eterze )))))) i gdzie tu jakaś sprawiedliwośc ? ))))))))))
Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

Post autor: Reptil3 »

No właśnie, piłka piłką, a 11 czerwca Robert Szatkowski zdobył prestiżowy pas WWE World Championship, a 12 czerwca wręczono mu jeszcze tytuł (i pas) ECW World Heavyweight Championship. :D
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Przez te upaly wszyscy sie meczymy, ale nasz kot znalazl patent na chlodzenie i wietrzenie pewnych miejsc :D.
Panowie, komu za goraco - bierzcie przyklad - rozkladajcie sie plackiem na kafelkach.

Obrazek
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

jackowsky, jak tam twoja wiara w polską reprezentacje po dwóch ostatnich meczach??
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

elemeledudek pisze:jackowsky, jak tam twoja wiara w polską reprezentacje po dwóch ostatnich meczach??
Dobrze, wreszcie dokopaliśmy Rosji (tu pokazali swój charakter, z 0:2 wywinąć się i wygrać 3:2!) i Serbii - zawsze mieliśmy z nimi problemy - szczególnie na turniejach :D
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

TO jest dopiero zboczenie! :o
Nie spodziewalam sie czegos takiego od rosjan. :obraza:
Zobaczcie tylko pod jaka nazwa znana jest u nich Penumbra - "Kin-dza-dza: Brachmatur". :szok:

Obrazek

:gugu:

:mrgreen:
Tra-la-la!
ODPOWIEDZ