...czyli o tym, co nie mieści się w pozostałych działach.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Kamil
Posty: 31
Rejestracja: wt 01 mar 2005, 15:35
Lokalizacja: Chojnów/Wrocław

Post autor: Kamil »

Kolega, jak się domyślam, jest zwykłym złodziejem, tak?
Nie takim znowu zwyklym, jestem mistrzem w swojej klasie ;)
A tak na serio to jak gra bedzie tego warta to ja kupie, ale zeby sie przekonac trzeba zagrac, a ze demo nie wiadomo kiedy, jesli wogole, bedzie to sciagnalem sobie pelna i tyle. Pewnie ze wolem miec oryginalna gre, ale niecierpliwosc nie pozwala mi czekac, tym bardziej ze jest duza szansa ze gra mi nie bedzie dzialac, wiec lepiej od razu sie o tym dowiedziec i zapomniec o niej. Ot cala filozofia.
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Ja gwałcę...

A tak na serio to jak dziewczyna bedzie tego warta to jej kwiaty kupie, na kolację zabiorę, czułe słówko szepnę, ale zeby sie przekonac trzeba zaliczyć, a ze nie wiadomo kiedy da, jesli wogole, to gwałcę ją sobie i tyle. Pewnie ze wolem miec chętną panienkę, ale niecierpliwosc nie pozwala mi czekac, tym bardziej ze jest duza szansa ze dziewczyna mi nie bedzie pasować, wiec lepiej od razu sie o tym dowiedziec i zapomniec o niej. Ot cala filozofia.
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
jack
Posty: 3
Rejestracja: pn 13 mar 2006, 19:00

Post autor: jack »

Nie takim znowu zwyklym, jestem mistrzem w swojej klasie
...to chyba marny powód do dumy :mur:
Awatar użytkownika
miwost
Posty: 24
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 12:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: miwost »

jack pisze:
Nie takim znowu zwyklym, jestem mistrzem w swojej klasie
...to chyba marny powód do dumy :mur:

A ja bym powiedział, że duży powód :P o najwiekszych złodziejach wszechczasów kręciło sie filmy (Ocean's eleven), dokumenty (10 największych kradzieży wszechczasów, Discovery channel), pisało książki , baaa, znaczna część ludzi nawet ich podziwa, za pomysłowośc, zwinność, inteligencje, spryt itd :P A tak na serio, to uwazam, ze przesadzacie z ta cala nagonką na zasssssysanie z neta, a pan KNOT to juz w szczegolnosci :P Zajmijcie sie tu dyskusją o grach a nie o uczciwości społeczeństwa :P
jack
Posty: 3
Rejestracja: pn 13 mar 2006, 19:00

Post autor: jack »

miwost pisze:znaczna część ludzi nawet ich podziwa, za pomysłowośc, zwinność, inteligencje, spryt...
a gdzie twoja pomysłowośc, zwinność, inteligencja, spryt ???? :lol: :lol: :lol: stoisz na glowie obslugujac emula czy jak?
Zawisza
Posty: 2
Rejestracja: wt 02 maja 2006, 18:13

Post autor: Zawisza »

miwost pisze:A tak na serio, to uwazam, ze przesadzacie z ta cala nagonką na zasssssysanie z neta, a pan KNOT to juz w szczegolnosci :P Zajmijcie sie tu dyskusją o grach a nie o uczciwości społeczeństwa :P
Nie wiesz, że kNOT jest z RIAA? A po lekcjach szpieguje ruskich. ;)

Poczekaj chwilkę zaraz zjawi się ... Elum i będzie #$%#^%$%$&. :)
pozd.,
Zawisza
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

miwost pisze:zasssssysanie z neta
Problem w tym, że nia ma żadnego 'zasysania', jest zwykła pospolita kradzież...

A o grze gloryfikującej dziwkę, która rękami głównego bohatera 'zgarnia wielką kasę' (Runaway) zdanie mam jednoznacznie złe. Może dlatego, że wyrosłem już z wieku, kiedy 'wielkie bufory' wystarczają za wszelakie walory...

Nie mam zamiaru nikogo nawracać na właściwą drogę, jednak gdy złodziej wyłazi na światło dzienne i chwali się swoim złodziejstwem, traktuję go jak karalucha, bo tym dla mnie jest...

Nota bene nie dalej jak wczoraj w grze Недетские сказки karalucha potraktowałem szafą, ale po chwili wylazł stamtąd skubany. Mimo tej drobnej niedogodności grę gorąco polecam... kupić.

I na koniec - na szczęście nadal ci, którzy starają się być uczciwi, są normalni, a złodzieje to nadal tylko zwykłe skur.y.y.y.
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Zawisza pisze:Poczekaj chwilkę zaraz zjawi się ... Elum i będzie #$%#^%$%$&.
Nie wiem co to znaczy "#$%#^%$%$&", w każdym razie wydzieliłem tą arcyciekawą dyskusję z wątku o Dreamfallu. Nie bijcie.
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

A na GOLu tak zrobić nie możesz? Przy okazji każdej głośnej premiery aż odechciewa się do tej pirackiej Mekki zaglądać...

BTW, zabieram się za Krzesła 8)
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Elum pisze:Nie wiem co to znaczy "#$%#^%$%$&", w każdym razie wydzieliłem tą arcyciekawą dyskusję z wątku o Dreamfallu. Nie bijcie.
Ale już sam tytuł jest przesądza o tym kto ma w tym "sporze" słuszność. Czyżbyś nie podziwiał współczesnych Robin Hood'ów, którzy kradną biednym i oddają leniwym? :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

kNOT pisze:BTW, zabieram się za Krzesła 8)
Za te Krzesła? Ten... tamtego... to może napiszesz solucję jak skończysz? Się by przydała mi ;)
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

O to pytasz? I to...
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Eeech *chlip* traktujesz mnie jak teściową po dwudziestu latach małżeństwa. Zero zrozumienia :(
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

To mamusia już wyjeżdża? Tak szybko? Nawet herbaty nie zdążyłem zrobić...
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

Post autor: Reptil3 »

Co to za offtopic? Należy wydzielić :D
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
ODPOWIEDZ