...czyli o tym, co nie mieści się w pozostałych działach.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Różności z Allegro

Post autor: Virgo C. »

Każdy z nas się już chyba przyzwyczaił do różnych dziwnych gier w dziale przygodówki na tym serwisie aukcyjnym. Jednak to, co dzisiaj zobaczyłem sprawiło, że dosłownie spadłem z krzesła i poważnie zastanawiam się nad nabyciem tej jedynej w swoim rodzaju przygodówki :D
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Poruszanie się w butach na dziesięciocentymetrowym obcasie zapewne jest swego rodzaju przygodą, ale nie będzie mi dane jej przeżyć - nie mój rozmiar.

A skoro już powstał ten wątek - początkowo tylko wzruszałam ramionami, widząc te promowane zestawy typu "najlepsze przygodówki 2006/2007", "Mario i inne przygodówki". Jednak przez grudzień przewinęło się tego tyle, że w końcu zwątpiłam i zaczynam się zastanawiać: co ty, tetelo, wiesz o przygodówkach...
Obrazek
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Cóż, ja niestrety też ich nie przetestuje, jakieś 10-11 numerów za małe

A jeśli chodzi o drugą część - to nie tylko nasz problem ale czasem i wydawców różnego rodzaju pakietów, że wspomnieć tylko Tunguskę, która się zawieruszyła na bodajże drugiej płycie Playa z grami przygodowymi
Na zlocie ktoś (Galador albo Aegnor) wysunął tezę, iż dlatego ludzie biorą takiego Tomb Raidera i inne tego typu gry za przygodówki, gdyż tak są one klasyfikowane na konsolach. Gdzież te czasy, kiedy pierwszy Atlantis był wydany także na konsole Sega Saturn
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

Kent w innym temacie pisze:http://www.allegro.pl/item219037188_blade_runner.html
Ja kupiłem tą grę za 14.5zł. Wysłałem przez kumpla maila, że sprzedam mu za 200zł. Niestety nie odpisał i w międzyczasie pojawiła się druga aukcja z BR. Cena doszła do 50zł i użytkownik, który przegrywał licytacje za 223zł wycofał się, bo potrzebuje kasy. I tak oto szansa na łatwy zarobek przeszła mi koło nosa. Jestem ciekawy, jaką minę ma ten koleś, który wygra licytację za 228zł, gdy zobaczy, że grę można dostać za kilkanaście złotych.

Jeśli ktoś jest kolekcjonerem, to na allegro może jeszcze przez parę godzin dorwać premierową wersję gry Wacki.
Quoren to Twój kumpel? Dość lekko chyba szasta pieniędzmi :D. Ostrzegałem go na forum OO, że ja Blade Runnera 3 razy kupiłem za (najwięcej) trzydzieści parę złotych.

A zwycięzca, jaką będzie miał minę? Zadowoloną IMHO, bo i tak nie ma zamiaru płacić, jak mniemam. :buhaha:
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Zaprawdę człowiek uczy się całe życie, nawet o grach w które dawno grał i był tak ślepy, by podanych niżej elementów nie dostrzec ;)

Egipt Przepowiednia Heliopolis
Gra cRPG, taktyczna


http://www.allegro.pl/item251119874_egi ... _j_a_.html
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
ODPOWIEDZ