...czyli o tym, co nie mieści się w pozostałych działach.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Lechiander
Posty: 112
Rejestracja: śr 16 kwie 2008, 17:15
Lokalizacja: Z puszczy.

Post autor: Lechiander »

pewnie nikt nie zgadnie skad mój nick?!
Pewnie jakies stara zapomniana prawie nazwa straszliwego bóstwa sumeryjskiego, tudzież inszego, któremu składano ofiary z dziewic. :mrgreen:
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

A ja sądzę, że nick Anki pochodzi od pewnego narzędzia złotniczego, współpracującego z Puncyną :D .
mendosa = konik szachowy
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

A ja myślę, że od nazwiska pewnego popularnego od ubiegłego wieku piosenkarza imieniem Paul. :D
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

8) no prosze! a mnie sie wydawało, że mam taki banalny nick :gugu:
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
Dimmu
Posty: 166
Rejestracja: pt 30 mar 2007, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dimmu »

Mój nick pochodzi, jak trudno się domyśleć, od... uwaga, uwaga... zespołu Dimmu Borgir. Jednak ma on swoją pewną historię, ponieważ swego czasu bardzo go nie lubiłem, a tym bardziej jak ktoś tak na mnie mówił. Zaczęło się jak miałem naście lat, po usłyszeniu płyty Enthrone darkness triumphant, która mnie zauroczyła (tak w sumie to od niej i od utworu Mother North Satyricona zacząłem słuchać tej odmiany metalu). Zacząłem często o niej mówić i stąd znajomi zaczęli mówić do mnie Dimmu. Na początku strasznie się broniłem, później już mi przeszło i zacząłem jej używać w internecie (pomimo tego iż oprócz tej płyty, którą uważam do tej pory za genialną i kultową i 2-3 innych, tego zespołu specjalnie nie lubię, zwłaszcza w nowej odsłonie). Więc znajomi z mojego miasta mówią do mnie Dimmu, ze szkół (podstawówka, gimnazjum, średnia) Kocie (od nazwiska), a na studiach po prostu Mateusz, tudzież Kotek (także od nazwiska).
ODPOWIEDZ