...czyli o tym, co nie mieści się w pozostałych działach.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

! Straszne rzeczy

Post autor: Klaymen »

Boimy się różnych rzeczy. Czasami strach ten bywa uzasadniony, czasami nie.
Na ten przykład, ja boję się : łysych ludzi, tłumów, grup "młodzieży", obcych miejsc, wirusów komputerowych, rybików cukrowych, turkucia podjadka, że tetelo mnie opierniczy za dublowanie tematów, że ktoś mi zniszczy komiks i telewizji (w sensie, że ktoś mnie złapie z kamerą, ojej).

A w dzieciństwie bałam się... khm... "potwora z toalety" który kiedyś tam mi się przyśnił (jeszcze przed obejrzeniem "Dogmy" - daję słowo).

No i to właściwie moje główne strachy.
A jakie są Wasze?
Awatar użytkownika
Manni
Posty: 148
Rejestracja: sob 07 cze 2008, 08:43
Lokalizacja: Olecko / Warszawa

Post autor: Manni »

ja boję się : łysych ludzi
Że co? Zarażą? :D
A w dzieciństwie bałam się... khm... "potwora z toalety"
Swoją drogą - pamięta ktoś "I kto to mówi 2"? :D


Wracając do tematu - trudno mi powiedzieć. Ogólnie to przez moje sny (choć już nie koszmary!) zawsze przewijają się zombie. A najstraszniejszy sen mojego życia, to kobieta w czerwonej sukni, z twarzą zasłoniętą włosami, która wychodzi z mojej piwnicy... :o
Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

Post autor: Klaymen »

http://www.strykowski.net/fotografie_so ... 5_mini.jpg

no bo czy on nie jest przerażający?
Swoją drogą - pamięta ktoś "I kto to mówi 2"?
nie wiedziałam, że jest druga część. Tak ciekawa jestem, co to ma wspólnego z toaletowym potworem, że chyba nawet obejrzę ;)

A tak a propo dzieci : czy one nie są straszne? (Te 2 - 4 latki) Już mówią, wymądrzają się, zadają tysiące pytań i chcą zabrać wszystkie zabawki. Możecie się śmiać ale jak dla mnie to prawdziwe potworki.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Manni pisze:A najstraszniejszy sen mojego życia, to kobieta w czerwonej sukni, z twarzą zasłoniętą włosami, która wychodzi z mojej piwnicy... :o
I? 8)
Klaymen pisze:no bo czy on nie jest przerażający?
Mi raczej przypomina krasnala ogrodowego. ;)

Ja w dzieciństwie najbardziej bałem się ET. Niby film familijny, ale przez ten paskudny pysk, głos (pamiętacie jak Elliot w lesie latarką mu po oczach zaświecił?) i ogólnie całokształt miałem przez kilka lat regularne koszmary. Mniej więcej z tego samego powodu nie znosiłem teledysku do jednej z tych piosenek dziecięcych z lat osiemdziesiątych. Było tam coś o ufoludkach, a w pewnym momencie za oknem w pokoju jakiegoś dzieciaka wyłaniała się (oczywiście w nocy) głowa kosmity mocno inspirowana ET. Do dziesiątego roku życia bałem się wieczorem, po zgaszeniu światła, patrzeć w okno. :P

Później mi przeszło, ale do dziś uważam, że ET to najbardziej wiarygodny wizerunek obcego w historii kina bijący obcego z "Obcego" (i wielu innych obcych) na głowę.

Z innych rzeczy to chyba najbardziej boję się kradzieży i problemów zdrowotnych najbliższych. I że nie będzie Heavy Rain na PC. :(
Awatar użytkownika
Manni
Posty: 148
Rejestracja: sob 07 cze 2008, 08:43
Lokalizacja: Olecko / Warszawa

Post autor: Manni »

Klaymen pisze:
Swoją drogą - pamięta ktoś "I kto to mówi 2"?
nie wiedziałam, że jest druga część. Tak ciekawa jestem, co to ma wspólnego z toaletowym potworem, że chyba nawet obejrzę ;)
Jest nawet trzecia! ;)
Elum pisze:I?
Nie lubię o tym opowiadać... powiedzmy po prostu, że sen urwał się w najbardziej przerażającym momencie. A potem kilka bezsennych godzin, w oczekiwaniu na poranek...
Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

Post autor: Klaymen »

Elum pisze: Później mi przeszło, ale do dziś uważam, że ET to najbardziej wiarygodny wizerunek obcego w historii kina bijący obcego z "Obcego" (i wielu innych obcych) na głowę.
Giger by się obraził, jak nic. ;)

Jak dla mnie to ET jest słodki. Za to panicznie bałam się tych z "Marsjanie atakują". :szok:
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Ja sie boje braku zamowień w pracy i wysokich cen paliwa.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Madzius888 »

Nie lubię ludzkich stóp. Nie żebym się bała, bo się niczego nie boję xD, ale po prostu nie lubię. Nie noszę sandałów, klapek, a kiedy idę latem ulicą, kiedy wszyscy praktycznie takowe noszą czuję się źle.
Nie cierpię też dzieci.

To chyba jedyne moje dziwactwo :P Lubię mieć sny z zombiakami i budzić się przerażona, ale zawsze jak mam jakiś sen, to się nie wysypiam. Moje perełki to np.:
-latanie na dwóch plastykowych rurach połączonych kolankiem
-robienie liposukcji Sarze Jezebel Devie ( http://i30.tinypic.com/epm2rd.jpg )
-uciekanie przed wampirami przez las
i wiele innych, ale teraz sobie nie przypominam xD
Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

Post autor: Klaymen »

Nie lubię ludzkich stóp. Nie żebym się bała, bo się niczego nie boję xD, ale po prostu nie lubię. Nie noszę sandałów, klapek, a kiedy idę latem ulicą, kiedy wszyscy praktycznie takowe noszą czuję się źle.
wydawało mi się, że niewielu ludzi nosi klapki /sandały. W dodatku faceci zazwyczaj zakładają je na skarpetki :( .

A propo snów to czuję, że mam natchnienie na następny temat...
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Klaymen pisze:Za to panicznie bałam się tych z "Marsjanie atakują". :szok:
Właśnie leci kolejna powtórka na TVN. Całego filmu nie chce mi się znowu oglądać, ale końcowej sceny z Tomem Jonesem nie potrafię sobie odmówić. Esencja geniuszu światowego kina. :D
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Madziuś jest z Zabrza. Na następny zlot wszyscy przychodzimy w sandałach hyhyhy.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Madzius888 »

Jaki jesteś kochany Elemeledudku :lol: :? :szok:

I tak nie jeżdżę na te zloty, więc sobie chodźcie :D
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

Madzius888 pisze:I tak nie jeżdżę na te zloty, więc sobie chodźcie :D
No właśnie! Dlaczego nie przyjeżdżasz? :buhaha:

Mam parę lęków. Na drodze boję sie facetów w kapeluszu za kierownicą :o
w pomieszczeniach szklanych stołów - mam wrażenie, że szklana tafla tylko czeka na zerwanie się...i odcięcie mojej głowy, która dostojnie potoczy sie po blacie... :?
... w wesołym miasteczku ...za nic na świecie nie dam się namówić na wizytę w salonie strachów 8)
zawsze i wszędzie boję sie fanatyków :mur:
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
Klaymen
Posty: 397
Rejestracja: pt 24 sie 2007, 19:32

Post autor: Klaymen »

... w wesołym miasteczku ...za nic na świecie nie dam się namówić na wizytę w salonie strachów
no właśnie - zastanawiam się skąd w ogóle wzięła się nazwa "WESOŁE miasteczko". Większość atrakcji w takich miejscach kojarzy mi się z... z... bólem brzucha, powiedzmy.

BTW. ktoś jeszcze boi się lekarzy?

Bo ja mam szczególne uczulenie na szkolne pielęgniarki. O matko - skacze mi ciśnienie, pocą mi się ręce i cała jestem kłębkiem nerwów (a zazwyczaj niewiele mnie różni od zdechlaka).

Ale ta ulga, kiedy już wychodzę z gabinetu... nie do opisania.
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

:o pod moimi oknami, w pełnym blasku słońca. W ferworze zabawy dzieci i pierwszych, uzasadnionych moralnie kufli piwa, nagle ktoś ma największą szansę na utratę życia. Ktoś. Kibol. Syn. Podobno przeżył uderzenie w czaszkę.
Ja anka nie chce więcej pisać o takich zdarzeniach.
Ja anka..
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
ODPOWIEDZ