Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pt 22 lis 2019, 13:19

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Myth i Myth II 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Myth i Myth II
Korzystając z okazji, że RPS przypomniał dziś o Mythu, znalazłem sobie na YT kompilację wstępów do wszystkich misji z Myth: The Fallen Lords i Myth II: Soulblighter. Stwierdzam, że głos narratora, muzyka nadal mi się nie znudziły. Cała reszta, mimo upływu lat, też prawie w ogóle się nie starzeje. Niewiele jest gier, w których poszczególne części ciała zmasakrowanych nieszczęśników żyją własnym życiem. ;) Strasznie to było brutalne momentami, ale jednocześnie wciągało jak diabli. Pamiętam, że swego czasu w Mythach szukałem nawet swojego internetowego pseudonimu (gdy się pierwszy raz rejestrowałem na forach).

Kiedyś własnoręcznie wrzuciłem na YT ten zabytkowy zwiastun, a ostatnio przez moment chciałem sobie obie gry przypomnieć. Problem w tym, że przechodzenie ich jeszcze raz od pierwszej do ostatniej misji to byłoby jednak bezsensowne marnowanie czasu. Już prędzej dokończę chyba The Settlers 6. :P

czw 12 mar 2015, 22:09
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 1 ]