Miejsce wydzielone dla gier, które z przygodówkami nie mają nic wspólnego.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Gesundheit!

Post autor: Elum »

Robiona w Adventure Game Studio, ale nie przygodówka. Kolejna z serii/rodzaju "małych" gier (typu Samorost, Machinarium, Limbo), która ma szansę stać się wielka. Nie rozumiem jak to możliwe, że dopiero dzisiaj ściągnąłem sobie jej demo z oficjalnej strony. Jak sobie pomyślę, że mógłbym przegapić pełną wersję... aż mi ciarki po plecach przechodzą. :)

Nie będę nawet próbował opisywać o co w Gesundheit! chodzi, bo to trzeba zobaczyć (i usłyszeć!) na własne oczy. W każdym razie dla mnie już jest to jedna z najlepszych gier 2008 roku. Albo 2009, jeśli autorowi nie uda się jej skończyć do grudnia.

A wątek na forum AGS powstał jeszcze w 2006.
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Hyhyhy, nie wiem jak to bedzie wygładało w ruchu, ale te trzy screeny są niesamowite. Tak w przedszkolu rysowałem ;)
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

W ruchu wygląda to jeszcze lepiej. Właśnie rozpracowałem ostatni, 12 poziom dema i podziwiam zakończenie (takiego zwrotu akcji się nie spodziewałem :lol:).
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Pojawil sie nowy zwiastun (z okazji premiery). Szkoda, ze na dzien dzisiejszy autor nic nie mowi o wersji PC. :(
Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ascovel »

No i szkoda, że już nie na AGS - tamto demo to był majtstersztyk wykorzystania AGS Editor.

Przynajmniej wersja PC nie jest jeszcze wykluczona - pytałem autora.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

No tak, gdyby finalna wersja też śmigała na AGS byłaby to na pewno niezła reklama, kolejna okazja na powiększenie grona użytkowników/twórców.

BTW, jak przypadkiem będziesz wiedział coś więcej (nieoficjalnie) w sprawie wersji PC - wiesz gdzie mnie szukać. ;)
ODPOWIEDZ