...czyli o mini recenzjach, amatorskich recenzjach i innych ciekawych rzeczach publikowanych na stronie po 29 lutego 2020 roku.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

Okiem Przygodoskopu - wrzesień (2021)

Post autor: Redakcja »

Okiem Przygodoskopu - wrzesień

(...) XVI-wieczni fani niestety już tego nie dożyli. Jednak ich teraźniejsi potomkowie też niech na razie wstrzymają konie.
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Re: Okiem Przygodoskopu - wrzesień

Post autor: tetelo »

Ale długi artykuł! Czyżby znowu nie umarły? ;)
Trafiłam na Lake zaraz po premierze i z przyjemnością w nią... się bawiłam, choć całkowicie pozbawiona jest tego, co dawniej w grach ceniłam najwyżej, czyli wyzwań. Zastanawiałam się, co to w ogóle za dziwo i dlaczego mi się podobało, ale skoro sam Elum uznał, że przygodówka, to już nie mam pytań.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Okiem Przygodoskopu - wrzesień

Post autor: Elum »

tetelo pisze:Ale długi artykuł! Czyżby znowu nie umarły? ;)
Przygodówki (i Przygodoskop) są jak kot Schrödingera. Równocześnie żywe i martwe, w zależności od punktu widzenia obserwatora. ;)
tetelo pisze:Trafiłam na Lake zaraz po premierze i z przyjemnością w nią... się bawiłam, choć całkowicie pozbawiona jest tego, co dawniej w grach ceniłam najwyżej, czyli wyzwań. Zastanawiałam się, co to w ogóle za dziwo i dlaczego mi się podobało, ale skoro sam Elum uznał, że przygodówka, to już nie mam pytań.
No ale jeśli nie przygodówka, to co? Nie bawiłem się jeszcze w Lake, ale po przejrzeniu przedpremierowych materiałów skojarzyła mi się z... L.A. Noire. Mniej więcej podobnie wyobrażam sobie L.A. Noire w wersji obyczajowej (gdyby Cole Phelps zaraz na początku gry rzucił pracę w policji i wyprowadził się z tego przytłaczającego Los Angeles w jakieś spokojniejsze okoliczności przyrody). :)
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Re: Okiem Przygodoskopu - wrzesień

Post autor: tetelo »

O LA Noire nie pomyślałam, ale momentami czułam się jak w GTA, gdzie ponoć można rozbijać się po ulicach, rozjeżdżając przechodniów do woli. Ja też bezkarnie łamałam przepisy i powodowałam kolizje, także z wozem policyjnym, który po zajściu bez szemrania oddalał się z miejsca wypadku. Może stąd ten fun :lol:
ODPOWIEDZ