...czyli o mini recenzjach, amatorskich recenzjach i innych ciekawych rzeczach publikowanych na stronie po 29 lutego 2020 roku.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

Okiem Przygodoskopu - listopad (2021)

Post autor: Redakcja »

Okiem Przygodoskopu - listopad

(...) Aktor Paul Morgan Stetler, który w Puzzle of Flesh zagrał głównego bohatera Curtisa Craiga, gra w Puzzle of Flesh. Niecodzienne zjawisko.
Awatar użytkownika
jarecki83
Posty: 201
Rejestracja: ndz 03 maja 2015, 22:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Okiem Przygodoskopu - listopad

Post autor: jarecki83 »

Trzeba przyznać, że ta chińszczyzna na trailerach wygląda niesamowicie, dobrze że przynajmniej jeden tytuł będzie w jakimś ludzkim języku.

Conway od razu skojarzył mi się z fajowymi gębami z Dracula: Resurrection. Czyżby ktoś z żabojadów pracował nad postaciami w White Paper Games?

Athanor 2 też wygląda pięknie, od razu skojarzył mi się z Black Sect (polecam remake - jest super!). Szkoda tylko, że autor chce za niego 39€ + pewnie przesyłka, a obiecanej darmowej wersji cyfrowej nadal nie ma.

No a kanał Paula Stetlera pokrzyżował moje plany na kilka najbliższych weekendów, które teraz będę musiał poświęcić na oglądanie tych kilkunastu godzin materiałów ;)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Okiem Przygodoskopu - listopad

Post autor: Elum »

Autor Athanora może chce najpierw sprzedać wszystkie egzemplarze pudełkowe, żeby mu nie zajmowały miejsca w mieszkaniu/piwnicy/garażu? ;) Tym bardziej, że w wersję pudełkową włożył zdaje się sporo wysiłku. Ja dopiero dziś doczytałem (na oficjalnej stronie szczególnie się tym nie chwali), że w zestawie są nawet przedmioty przydatne do rozwiązania niektórych zagadek - talia kart, gliniane pieczęcie, chyba jakaś figurka, fiolka z piaskiem (zapewne magicznym). :niesmialy: Jak w najdroższych wydaniach kolekcjonerskich.

Z kanałem phantasmagoriowym mam podobny "problem". Zamierzałem nadrobić dotychczasowe materiały przed napisaniem rzutu okiem, ale wciągnąłem się w coś innego, więc na razie tylko przejrzałem je wyrywkowo, żeby cokolwiek napisać. :(
ODPOWIEDZ