Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest czw 18 lip 2019, 06:42

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Kącik Amatora - Eternally Us 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Kącik Amatora - Eternally Us
Przegrałem z tym Eternally Us o jeden głos w kwietniowej edycji MAGS. :-(

Proszę o słowa pocieszenia, że gra wcale nie jest taka świetna.

wt 18 maja 2010, 22:24
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Proszę o słowa pocieszenia, że gra wcale nie jest taka świetna.

Nie bardzo rozumiem, Ascovel. To chyba lepiej przegrać z grą świetną/dobrą/fajną (niepotrzebne skreślić), niż z jakąś kompletną porażką. Tym bardziej o jeden głos. :)

Nawiasem mówiąc, zaskoczyła mnie ta Twoja nowa gra. Myślałem, że wszystkie siły koncentrujesz teraz na Frantic Franko.

śr 19 maja 2010, 08:45
Awatar użytkownika

Nie bardzo rozumiem, Ascovel. To chyba lepiej przegrać z grą świetną/dobrą/fajną (niepotrzebne skreślić), niż z jakąś kompletną porażką. Tym bardziej o jeden głos.

W sumie, to ja wiem, że Eternally na pewno nie jest kompletną porażką i jest co najmniej niezła. Chyba po prostu jestem ciekaw opinii innych osób tutaj, bo gra była zarówno przeciwnikiem mojej, jak i narobiła trochę szuma medialnego.

Elum pisze:
Nawiasem mówiąc, zaskoczyła mnie ta Twoja nowa gra. Myślałem, że wszystkie siły koncentrujesz teraz na Frantic Franko. :)

Powstała cała akcja, aby ratować MAGS po marcowej wpadce konkursu, jak również gość, który zrobił, moim zdaniem, kilka najlepszych AGSowych przygodówek, wyraził chęć współtworzenia z drugą osobą gry. Pokusa była więc duża. :)

Nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że rezultat naszych wysiłków jest wyjątkowo dobry.

A Frantic Franko też ma się ok, chociaż jest to dla niego zawsze jakieś opóźnienie.

śr 19 maja 2010, 15:12
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Mnie od dawna zadziwia tempo tworzenia gier, jakie niektórzy AGS'owcy sobie narzucają. Z Benem304 na czele oczywiście. Przecież on od ubiegłego roku wypuszcza jedną nową grę średnio co dwa miesiące. No a teraz, o ile nic się ostatnio nie zmieniło, pracuje jeszcze równolegle nad Winter's Shadow. I nawet mu się chciało w międzyczasie na Twojego bloga artykuły pisać.

śr 19 maja 2010, 18:02
Awatar użytkownika

...jeszcze ostatnio udzielił i przeprowadził kilka wywiadów dla różnych stron (jeden dla HardyDev), betatestował kilka tytułów, jak również XAGE (app do puszczania AGS w przeglądarkach), a do majowej edycji MAGS też pracuje nad grą.

To po prostu jakiś superhiroł chyba jest. :)

śr 19 maja 2010, 20:43
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]