Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Theddas
Posty: 40
Rejestracja: ndz 06 mar 2005, 02:32

Re: Przygodoskop ma 10 lat!

Post autor: Theddas »

Cześć wszystkim, kopę lat! ;)

Dzięki niezawodnemu Elumowi odzyskałem dostęp do konta, więc mogę skrobnąć to i owo :).

Trafiłem tu (po latach) kilka dni temu w sumie przez przypadek i wróciły wspomnienia. Np. takie jak wspomniany przez Eluma wątek cykliczny na GOLu z listą najlepszych gier przygodowych ;>
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043 ... ID=2492388

Później w 2005 oczywiście już było to forum... I wstyd się przyznać, ale przez te 10 lat chyba nie przeszedłem więcej niż 10 (nowych) przygodówek. Wcześniej taką ilość to się przechodziło chyba rocznie. Niby jest czas by to nadrobić, ale człowiek zrobił się wygodny i nie chce mu się przed kompem siedzieć gdy ma do wyboru wygodną kanapę i duży TV. A na konsole to co najwyżej remake TSOMI jest, sporadycznie trafi się perełka w postaci Machinarium. Jak żyć?! ;)
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Re: Przygodoskop ma 10 lat!

Post autor: TexMurphy »

Widocznie nie jest ze mną jeszcze tak źle, bo ok. 10 rocznie (no, może 7-8) zdarza mi się przechodzić nawet obecnie :)
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Re: Przygodoskop ma 10 lat!

Post autor: tetelo »

Theddas pisze:Jak żyć?!
A ja właśnie przeczytałam to na ekranie telewizora, więc od razu odpisuję, nadal rozparta wygodnie na kanapie, w ramach krótkiej przerwy w dochodzeniu Sherlocka Holmesa, którego opuściłam na chwilę dzięki zaklęciu Alt-tab.

Przepraszam, Theddas, z kanapy jednak słabo widać, i chyba niechcący wysłałam Ci PM zamiast odpowiedzieć na forum. Bo kiedyś "cytuj" było na dole :?
Theddas
Posty: 40
Rejestracja: ndz 06 mar 2005, 02:32

Re: Przygodoskop ma 10 lat!

Post autor: Theddas »

Hi hi %)
Urszula
Posty: 107
Rejestracja: czw 29 lis 2012, 09:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przygodoskop ma 10 lat!

Post autor: Urszula »

Spóźnione i to bardzo, ale serdeczne życzenia. Kolejnych 10 lat w dobrej kondycji życzę.
ODPOWIEDZ