...czyli o mini recenzjach, amatorskich recenzjach i innych ciekawych rzeczach publikowanych na stronie po 29 lutego 2020 roku.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

Okiem Przygodoskopu - maj (2022)

Post autor: Redakcja »

Okiem Przygodoskopu - maj

(...) Po Return of the Amazon Queen, Return to Monkey Island i paru innych niedawno zapowiedzianych powrotach, przyszła pora na kolejną grę z serii Simon the Sorcerer.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Okiem Przygodoskopu - maj (2022)

Post autor: Elum »

39-letni Elum zachorował na dziecięcą ospę wietrzną i na razie nie ma głowy do przygodówkowych przemyśleń. Dlatego rzut okiem będzie nieco później. Wątek założyłem już teraz, żeby na forum miał datę majową (na FB chyba da się datę edytować).
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Re: Okiem Przygodoskopu - maj (2022)

Post autor: tetelo »

Ciekawy pomysł na uczczenie Dnia Dziecka. Zdrowiej!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Okiem Przygodoskopu - maj (2022)

Post autor: Elum »

Widzisz, o tym nie pomyślałem. Przyszło mi tylko do głowy, że z ospową wysypką mógłbym straszyć dzieci bez przebierania się. Ale do 31 października pewnie wyzdrowieję już całkiem. Dzięki, tetelo.
Awatar użytkownika
jarecki83
Posty: 201
Rejestracja: ndz 03 maja 2015, 22:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Okiem Przygodoskopu - maj (2022)

Post autor: jarecki83 »

Elum pisze:39-letni Elum zachorował na dziecięcą ospę wietrzną i na razie nie ma głowy do przygodówkowych przemyśleń.
Mnie to dorwało jakoś tak pod koniec podstawówki. Pamiętam, że do lekarza jechałem w czerwcowym upale taksówką ubrany jak na zimę, żeby ludzi nie straszyć. W sumie wspominam mile ten czas, bo ogrywałem wtedy właśnie moje pierwsze przygodówki i miałem dzięki temu choróbsku święty spokój. Wyliżesz się z tego. :)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Okiem Przygodoskopu - maj (2022)

Post autor: Elum »

Dzięki! :) Pogoda przy ospie rzeczywiście może dobić. Pod tym względem miałem trochę szczęścia w nieszczęściu, bo w tym roku nie było jeszcze strasznych upałów. No i dziś na ospową wycieczkę do lekarza bardzo przydaje się też maseczka, w której można wyjść na zewnątrz nawet latem bez zwracania uwagi przechodniów/sąsiadów.
ODPOWIEDZ