Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[Zapowiedź] Culpa Innata

Post autor: Redakcja »

Culpa Innata - zapowiedź

Kolejna mało znana firma przymierza się do wydania swojej debiutanckiej przygodówki. Podobno ma być inna. Podobno twarze postaci mają zachowywać się bardzo realistycznie. Pożyjemy, zobaczymy.
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

A gdybyście mieli ochotę popatrzeć na inne jeszcze screeny, niż te, dostępne na oficjalnej stronie, parę dni temu na Adventures Planet pojawiły się obrazki ze ichniej, zlokalizowanej wersji gry. Włoskiej, certamente. [to te z 26 marca]
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
Awatar użytkownika
Rosiu
Posty: 29
Rejestracja: ndz 27 maja 2007, 11:17

Post autor: Rosiu »

Jeśli wyjdzie w Polsce, to wyjdzie drogo. Czyniłem próby, żeby wyszła za 49,9, ale spaliły na za*ebistej panewce :(
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Rosiu pisze:Jeśli wyjdzie w Polsce, to wyjdzie drogo. Czyniłem próby, żeby wyszła za 49,9, ale spaliły na za*ebistej panewce :(
Jak masz takie dojścia, to może spróbuj ściągnąć do nas w budżetowej cenie "Pełną Rurę", zacną przygodówkę, którą część forumowiczów (dzięki uprzejmości innego forumowicza) nabyła za grosze wysyłkowo z Rosji. Do spolszczenia tylko menu główne. :)

Sorry za offtop. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Rosiu
Posty: 29
Rejestracja: ndz 27 maja 2007, 11:17

Post autor: Rosiu »

Odpada... Zrobienie w Polsce interesu z 1C, biorąc pod uwagę, że Cenega jest częścią ich grupy, jest niestety nierealne :( Ale walczę za to o Agony po polsku :)
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Post autor: Sammy »

Kolega to ten sam ludź z Play/Gameranking, którego wywaliło mi google? :D
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
Rosiu
Posty: 29
Rejestracja: ndz 27 maja 2007, 11:17

Post autor: Rosiu »

To już i gugle mnie wywalają? :) BTW: Agon: The Mysterious Codex będzie po PL :)
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

Rosiu pisze:Jeśli wyjdzie w Polsce, to wyjdzie drogo. Czyniłem próby, żeby wyszła za 49,9, ale spaliły na za*ebistej panewce :(
Szkoda. Wielka.
Aczkolwiek mam wrażenie, że gra będzie warta tego, żeby za nią zapłacić i dlatego raczej nastawiam się nie na czekanie, aż się ktoś w Polsce za nią zabierze, tylko na sprowadzenie wersji anglojęzycznej z zagranicy.
Rosiu pisze:BTW: Agon: The Mysterious Codex będzie po PL :)
Bardzo mnie to cieszy, bo też się zastanawiałem czy w końcu tego sobie nie sprowadzić.
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Jak Agon, to może Pierścień Jumurjaka przy okazji, może być w wersji nieoryginalnej...
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

tetelo pisze:(...) może być w wersji nieoryginalnej...
Myślę, że nikt by się nie obraził, gdyby tak właśnie było :lol: BTW. są w ogóle jakieś wieści wśród profesjonalistów na temat wychodzenia tej gry poza teren Węgier?
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
Awatar użytkownika
Rosiu
Posty: 29
Rejestracja: ndz 27 maja 2007, 11:17

Post autor: Rosiu »

Heh, ja chyba na razie muszę przybastować z przygodówkami, podobno przesadzam :) Jest jeszcze szansa na Agatha Christie: Death on The Nile (bardzo mi się podoba "detektywistyczność" tej gry) i pewnie z pół roku luzu w przygodówkach... A potem, jak Agon pierwszy będzie się dobrze sprzedawał, lecimy kontynuacją. Aha, i chciałem dodać, że Agon będzie niedrogi :)
A w ogóle to chyba trochę offtopujemy? :) Będzie na mnie, bo zacząłem :szok: (ten emot to nie żaden szok, tylko zalepione usta :) )
PS: Zapomniałbym o Jacku Keane'ie, o któego walczę :D
Ostatnio zmieniony czw 14 cze 2007, 15:44 przez Rosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Rosiu pisze:ten emot to nie żaden szok, tylko zalepione usta
O ja pier... faktycznie, masz rację. Trzeba będzie w takim razie troszkę tą emotikonę kiedyś, przy okazji, dopracować (ząbki dorysować? ;)). Gratuluję spostrzegawczości.

[/OFFTOPIC] :P
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

No i mamy kolejny hands-on preview. Staram się nie napalać, żeby się nie zawieść... Staram się...
Ale jeśli taka gra mnie nie wciągnie, to... albo ją skopią okrutnie realizatorzy (nie wybaczę :P), albo powinienem przestać grać w przygodówki :(.
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
Awatar użytkownika
Rosiu
Posty: 29
Rejestracja: ndz 27 maja 2007, 11:17

Post autor: Rosiu »

Bawiłem się w demo. Zaręczam, że nie wygląda na skopaną :) Tylko przy takim podejściu jakie do jej sprzedaży mają Turcy, zastanawiam się, czy w ogóle wyjdzie w Polsce. Może po nieudanych negocjacjach z innymi wrócą do mnie? :)
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

I jest nowy, 109 MB trailer z gry. Do pobrania stąd :)
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
ODPOWIEDZ