Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pn 21 sty 2019, 18:03

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
The Bunker po polsku 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Re: The Bunker po polsku
Dzięki za laurkę. ;) I cieszę się, że miesiąc po premierze wciąż wszystko działa od strony technicznej :P (na szczęście autorzy The Bunker nie mają w zwyczaju zbyt częstego aktualizowania/patchowania steamowych plików).

ndz 11 mar 2018, 11:59

Nie działa mi spolszczenie :-(. Grę kupiłem z okazji Steam Sale, robię wszystko zgodnie z instrukcją, po włączeniu czarny ekran i nic nie da rady zrobić. Bez spolszczenia gra normalnie się uruchamia. Proszę o pomoc.

pt 22 cze 2018, 23:24
Awatar użytkownika

Dzięki za zgłoszenie. Tym bardziej, że jesteś pierwszą osobą, która o tym pisze.

Wygląda na to, że tłumaczenie nie działa od steamowej aktualizacji z 9 kwietnia (czyli przestało działać miesiąc po tym, jak się ucieszyłem, że "miesiąc po premierze wciąż wszystko działa od strony technicznej :P" :P).

Aktualizacja plików tłumaczenia zajmie co najmniej tydzień, kolejny tydzień/dwa trzeba będzie poświęcić na dodatkowe testy. Postaram(y) się udostępnić działającą wersję najpóźniej do końca lipca.

ndz 24 cze 2018, 15:19

Elum pisze:
(czyli przestało działać miesiąc po tym, jak się ucieszyłem, że "miesiąc po premierze wciąż wszystko działa od strony technicznej :P" :P).

:lol: :lol: :lol:

Dzięki za to, że się tym zajmiesz. Do końca lipca sporo czasu, także poleci refund póki co, może się trafi lepsza promocja. Pozdrawiam!

pn 25 cze 2018, 08:37

Są jakieś wieści? Bo do 27 września jest w promocji na Steamie.

czw 13 wrz 2018, 21:50
Awatar użytkownika

Niestety "naprawa" tłumaczenia się opóźnia, bo po steamowej aktualizacji częściowo przestały działać narzędzia, których używałem do modyfikacji plików. W tym momencie czekam(y) przede wszystkim na kompatybilną wersję UnityEX, żeby dało się podmienić pliki graficzne (m.in. czcionkę).

Dlatego nie potrafię odpowiedzieć, kiedy tłumaczenie będzie znów działać. Może jesienią, może dopiero w przyszłym roku. Może w międzyczasie uda mi się problem rozwiązać/obejść inaczej. W ostatecznej ostateczności pokoresponduję z twórcami Bunkjera.

pt 14 wrz 2018, 18:36

Dzięki za info, w takim razie pasuje, a do tego czasu może wyląduje w jakimś "bundlu".

ndz 16 wrz 2018, 04:11
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2