...a bywa, że i komiksy. Naturalnie tylko te nieinteraktywne.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: anka »

tego (szust suuuust( U) nie znam,lub do tej pory nie znam 8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

"Simpsonowie" alternatywnie, według Sylvaina Chometa (tak, tego samego, który stworzył m.in. "Trio z Belleville"). :niesmialy: :lol: I jeszcze filmik "making of".
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

"Kung Fury" - sfinansowany na Kickstarterze pastisz filmów akcji z lat 80-tych - doczekał się polskojęzycznego zwiastunu z głosem Tomasza Knapika! :D A gdyby ktoś przypadkiem nie lubił Tomasza Knapika (jak można go nie lubić!), to może spodoba się piosenka promująca film w wykonaniu samego Davida Hasselhoffa. :gugu:
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: Fitz »

O dubbingu wiedziałem, ale tym teledyskiem to mnie zabili :lol: Jeszcze by się przydała Bonnie Tyler!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

"Kung Fury" po polsku w całości! Obejrzałem jednym tchem! Nie mogłem się oderwać. :gugu:

Przy okazji oglądania warto przypomnieć sobie zwiastun, bo parę scen w filmie wygląda nieco inaczej, różnią się pewnymi szczegółami, np.

Obrazek

:niesmialy: :lol:
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: W co gracie?

Post autor: anka »

Pamiętacie jak w Mupeett,s wariowali - biegali jak poparzeni bez ładu i składu, tak się czuję.
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: W co gracie?

Post autor: jackowsky »

W grze?
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: Ines »

Mnie się ostatnio bardzo spodobał filmik, który zrobiło moje dziecko. Zombie vs Robot, jest to jej druga animacja 3D.
Obrazek

https://vimeo.com/171216055
Tra-la-la!
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: jackowsky »

Widziałem wczoraj 12 Gniewnych Ludzi i jestem pod wrażeniem, w jaki sposób dobrym scenariuszem można przyciągnąć uwagę widza. I to bez wymyślania bzdur typu ukąsiła go zmutowana ważka lub aby uniknąć kosmicznej kolizji należy przesunąć oś Ziemi.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: Elum »

To ten, w którym 12-tu facetów przez półtorej godziny siedzi w jednym pokoju i rozmawia? Też go kiedyś widziałem. Pamiętam m.in. scenę z nożem. Miałem nadzieję, że zaczną się bić i wreszcie będzie jakaś akcja... ;) Żartuuuję! Pamiętam, że mnie też wciągnął.

Ja przedwczoraj, w ramach rozgrzewki przed dalszym tłumaczeniem Texa (postanowiłem - we wrześniu biorę się solidnie do roboty, może w końcu uda mi się skończyć :P) obejrzałem sobie Taniego detektywa. Peter Falk do tej pory kojarzył mi się przede wszystkim z postacią nieco zagubionego (pozornie!) detektywa. Po tym filmie się to właściwie nie zmieniło. :lol: Bardzo fajna parodia kryminałów noir, trochę w stylu "Nagiej broni", "Strzelając śmiechem" itp.

W następny weekend zaliczę sobie jeszcze "Zabitego na śmierć", bo chyba jest zrobiony w podobnym stylu, mniej więcej przez tę samą ekipę.

I jeszcze taka mała ciekawostka - w "Tanim detektywie" gra aż trójka aktorów, którzy naście lat później występowali też w przygodówkach. :mur:
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: jackowsky »

Tak, ten. :D

A zdradź mi gdzie obejrzałeś ten film, bo zainteresowałeś mnie nim.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: Elum »

Obejrzałem... w internecie. ;) I w wersji oryginalnej. Byłem pewny, że jest też wersja polska, ale... wygląda na to, że wszędzie dostępne są tylko nieoficjalne tłumaczenia. :( Niestety w większości słabe. :ble:

Wysłałem Ci PW.

[edit]
A "Zabitego na śmierć" już kiedyś reklamowała Madzius. Przypomniało mi się znienacka. 8)
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: Madzius888 »

Gdzieś tam przewinął mi się trailer, iż czyni się do nowy... Blade Runner (który to mamy rok?) :o
https://www.youtube.com/watch?v=GDscTTE-P-k
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: Elum »

Szkoda, że będzie gotowy już w przyszłym roku. Byłoby ciekawiej, gdyby udało wstrzelić się z premierą w "November 2019". :marzy:

[edit]
Za to reżyserem jest Denis Villeneuve (ten sam, który ostatnio reżyserował "Nowy początek" 8)).
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re: Fajny film dzisiaj widzialem

Post autor: Ines »

Cud/Miraculum.
Marysia moja z kolegami zrobila, praca semestralna.

https://www.youtube.com/watch?v=XWXbhR7hKb4
Tra-la-la!
ODPOWIEDZ