...a bywa, że i komiksy. Naturalnie tylko te nieinteraktywne.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Koncert Genesis na stationie Śląskim??

Post autor: elemeledudek »

Dzisiaj rano w wiadomościach w Antyradiu usłyszałem właśnie taką informacje. Podobniez w przyszłym roku na stadione ma zagrać Rolling Stones a miesiąc później właśnie Genesis z Philem Collinsem na wokalu. Jeżeli by ktokolwiek miał w tym teamcie jakiekolwiek informacje lub znalazł cos na ten temat w necie to proszę dac znać.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Znalazłem tylko taką ogólną informację. Koncerty zacne, może się na Genesis wybiorę. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Może?? Dla mnie to spełnienie marzeń. Choć jeszcze by sie Peter Gebriel z składzie przydał, ale nie można mieć wszystkiego. Jeżeli koncert dojdzie do skutku, to ja biorę urlop i stoję pod stadionem od rana aby się pod scenę dostać.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Kurde, Genesis! Ciekawe po ile będą bilety.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
tyciu
Posty: 10
Rejestracja: czw 23 mar 2006, 22:38

Post autor: tyciu »

Jakby tam byl w tym Steve ..
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

I stało się. Na dzisiejszej konferencji prasowej Phil Collins, Mike Rutheford i Tony Banks potwierdzili krążące od wielu tygodni plotki - powrót Genesis jest faktem! Grupa wyruszy na trasę koncertową pod szyldem "Turn It On Again - The Tour 2007" w składzie : Collins, Rutheford, Banks, Darryl Stuermer i Chester Thompson - nie spełniły sie więc nadzieje fanów na powrót w najsłynniejszym składzie, z Peterem Gabrielem i Steve Hackettem. Istnieje jednak szansa, że Peter dołączy do zespołu gościnnie na kilku koncertach.

W trakcie nadchodzącej trasy Genesis dotrą także i do Polski - 21 czerwca 2007 zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety, w cenie od 110 do 500 zł, mają byc w sprzedaży od 24 listopada.


No i pięknie. Ja tam bede napewno. Ktos jeszcze sie pisze??
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Narazie w przyszłą niedziele wybieram się na koncert Możdżera, Danielssona i Fresco, a dzień wcześniej na Crackow Klezmer Band ;)

Ale do czerwca pewnie będę wiedział czy się wybrać czy nie (może będzie z tego kolejny zlot ?) :)
Ostatnio zmieniony sob 11 lis 2006, 13:52 przez Virgo C., łącznie zmieniany 1 raz.
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Trochę drogie te bilety. Te za 100 to pewnie będzie widok z okien ostatnich pięter "kukurydz" na 1000-leciu
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Jakby co to moge na tych balkonach załatwić za 50 ;)
Ja nie bedzę w tym wypadku sępić. Wywalam gruba kase i idę pod scenę.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

No i jak ekipa, idzie ktoś? Bilety tylko 110 na plyte. Ja kupuje dzisiaj w Media Markt.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

To już dzisiaj :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Kurde, co jak co, ale pogoda była ch... brzydka. :mrgreen:
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Ale za to jaki koncert. Ehh, na "Carpet Crowlers" (czy jak tam to sie pisze) tom sie normalnie wzruszył.
"Fuckin deszcz" faktycznie dał popalić, choć puki koncert trwał i ludziska w kupie stali to było ciepło. Najgorsza była droga do domu. Zime i klejace sie ubranie nie było przyjemne. Ale przeżycie niezapomniane i to najważniejsze.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
ODPOWIEDZ