...a bywa, że i komiksy. Naturalnie tylko te nieinteraktywne.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
anka
Posty: 976
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 11:21
Lokalizacja: Katowice

seriale z wypozyczalni

Post autor: anka »

Zauważyłam, że ostatnio oglądanie seriali z rożnych "nośników" bije rekordy. Nie dziwię się, bo kto by chciał oglądać odcinek 40 min. z 10 min przerw? W wypożyczalniach mamy seriale. Znane i mniej znane. Mniej znane bo nikt ich inie emitował w TV. Polskiej TV.
Jak działa to poza TV? Po prostu biorę sobie serie/sezon wybranego serialu. Nagle okazuje sie, ze możesz zrozumieć o co chodzi w skomplikowanej rodzinie w "Six Feet Under". ! Ja mogę zrozumieć. Mam małą odporność na reklamy. Z całym oddaniem zasypiam. I serial robi ...myk... Wiec pomykam sobie do "mojej" wypożyczalni, biorę sezony wybranego serialu i oglądam. Ile mam czasu i energii tyle oglądam. Ja dyktuje stop, nie reklamodawca. Cud, miód i malina. Seriale z płyty. Martwi mnie niedocenienie targetu przez wydawców. Na przykład: NIP/TUCK. Wydano 3 sezony. Jest 5. No Trace ...bez chyba 5 sezonu, który istnieje. Na szczęście udalo sie wydać chyba/?/ wszystkie sezony cudnego serialu SIX FEET UNDER. Nie wspomnę o 24 Hours. Ale strajkują scenarzyści. Tak na marginesie, to imponujący strajk.Dla US TV Society nie mniej ważny jak, te z lat 80.dla Polaków.
Niepokoi mnie to, ze ten strajk mnie osobiście dotyka. Buuu nie zobaczę...w przewidywanym terminie - kolejnej serii The LOST/4/. Nie mogę oglądać nowych The Amazing Race . Skandal!
A tak serio, to pewnie tysiące ludzi szaleje z rozpaczy.
Pytanie: Czy to zaszkodzi reklamodawcom?
Za odpowiedz będę wdzięczna.
8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
ODPOWIEDZ