Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Urszula
Posty: 107
Rejestracja: czw 29 lis 2012, 09:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

The Whispered World

Post autor: Urszula »

Początek gry nie bardzo mnie zachwycił, ale im dalej w las tym lepiej. Sadwick wraz ze Spotem tworzą rewelacyjny duet. Grafika, oprawa muzyczna i głosy aktorów, bardzo mi się podobał. Klikałam specjalnie na różne rzeczy i wykonywałam czynności zgoła nielogiczne, by usłyszeć żalący się głos naszego głównego bohatera i jego komentarze. Mówił to tak uroczo, że uśmiechałam się sama do siebie. Moja ocena 4/5
Sita Alvane
Posty: 5
Rejestracja: pt 27 gru 2013, 23:47

Re: The Whispered World

Post autor: Sita Alvane »

Na początku miałam problem, żeby się wciągnąć, ale im dłużej gram, tym bardziej doceniam tę grę - mam wrażenie, że od dawna nie grałam w tak rasową przygodówkę. Naprawdę trzeba czasem pokombinować i pomyśleć - minusem jest to, że niektóre zagadki nie mają nic wspólnego z logiką, ale to już chyba taki klasyczny urok klasycznych przygodówek. ;) Poza pobudzaniem szarych komórek do pracy, wielkim plusem jest postać Spota - naprawdę uroczy "chowaniec głównego bohatera" - dla mnie jest chyba zaraz po Kruku z Najdłuższej Podróży i Fluxie z Toonstruck :)
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: The Whispered World

Post autor: Fitz »

A mnie właśnie początek bardzo zachęcił, zagadki właśnie proste ale logiczne, sympatyczna (mniej lub bardziej) rodzinka. Postacie i interakcje z nimi bardzo na plus, zwłaszcza Spot genialny. Animacje - i tła, tła! - przepiękne. Nastrojowa muzyka, ciekawa historia (zwłaszcza zakończenie zaskakuje). I tylko zagadki chwilami naprawdę wzięte niekiedy z mało nasłonecznionego miejsca ;)
mdolin
Posty: 1
Rejestracja: śr 05 lut 2014, 09:20

Re: The Whispered World

Post autor: mdolin »

Teraz w biedronce 10 lutego promocja na gry :) Niezła lista gier za 10 zł/sztuka :) Jak coś to lista jest na wp
ODPOWIEDZ