Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

The Whispered World
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=879&t=1989
Strona 1 z 1

Autor:  Urszula [ śr 25 wrz 2013, 11:25 ]
Tytuł:  The Whispered World

Początek gry nie bardzo mnie zachwycił, ale im dalej w las tym lepiej. Sadwick wraz ze Spotem tworzą rewelacyjny duet. Grafika, oprawa muzyczna i głosy aktorów, bardzo mi się podobał. Klikałam specjalnie na różne rzeczy i wykonywałam czynności zgoła nielogiczne, by usłyszeć żalący się głos naszego głównego bohatera i jego komentarze. Mówił to tak uroczo, że uśmiechałam się sama do siebie. Moja ocena 4/5

Autor:  Sita Alvane [ pn 27 sty 2014, 21:27 ]
Tytuł:  Re: The Whispered World

Na początku miałam problem, żeby się wciągnąć, ale im dłużej gram, tym bardziej doceniam tę grę - mam wrażenie, że od dawna nie grałam w tak rasową przygodówkę. Naprawdę trzeba czasem pokombinować i pomyśleć - minusem jest to, że niektóre zagadki nie mają nic wspólnego z logiką, ale to już chyba taki klasyczny urok klasycznych przygodówek. ;) Poza pobudzaniem szarych komórek do pracy, wielkim plusem jest postać Spota - naprawdę uroczy "chowaniec głównego bohatera" - dla mnie jest chyba zaraz po Kruku z Najdłuższej Podróży i Fluxie z Toonstruck :)

Autor:  Fitz [ śr 29 sty 2014, 16:43 ]
Tytuł:  Re: The Whispered World

A mnie właśnie początek bardzo zachęcił, zagadki właśnie proste ale logiczne, sympatyczna (mniej lub bardziej) rodzinka. Postacie i interakcje z nimi bardzo na plus, zwłaszcza Spot genialny. Animacje - i tła, tła! - przepiękne. Nastrojowa muzyka, ciekawa historia (zwłaszcza zakończenie zaskakuje). I tylko zagadki chwilami naprawdę wzięte niekiedy z mało nasłonecznionego miejsca ;)

Autor:  mdolin [ śr 05 lut 2014, 10:22 ]
Tytuł:  Re: The Whispered World

Teraz w biedronce 10 lutego promocja na gry :) Niezła lista gier za 10 zł/sztuka :) Jak coś to lista jest na wp

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/