Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Zaginięcie Ethana Cartera

Post autor: jackowsky »

Piękna grafika, dużo łażenia, mało interakcji z otoczeniem i jeszcze mniej zagadek. Gdybym chciał połazić i podziwiać piękne widoki, to zamiast zagrać w przygodówkę, pojechałbym na spacer w góry lub do lasu. Nieporozumieniem jest też brak zapisów w dowolnym miejscu. W przygodówce?! Przynajmniej gra się mogła zapisywać w momencie wyjścia z niej.
Gra ma też - na szczęście - parę fajnych pomysłów: np. odtwarzanie chronologii zabójstwa, podpisy rzeczy wyglądające jakby były zawieszone w powietrzu. Szkoda, że wszystkie 6 (!) morderstw rozwiązywanych jest tym samym schematem. Ilość morderstw może wydawać się duża, ale trzeba zaznaczyć, że są to jedyne zagadki w grze.
Ocena 6/10
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: Zaginięcie Ethana Cartera

Post autor: anka »

Odechciało mi się inwestować w Ethana C. :niesmialy:
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Urszula
Posty: 107
Rejestracja: czw 29 lis 2012, 09:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zaginięcie Ethana Cartera

Post autor: Urszula »

Moja opinia jest bardzo podobna, czyli spacerujemy i udajemy, że rozwiązujemy zagadki. Więcej szczegółów tutaj. W skali Przygodoskopu 2/5
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: Zaginięcie Ethana Cartera

Post autor: anka »

Hmm.. była w 3pack-u. Nie odpaliła, chyba czeka mnie wymiana karty grafiki ... na szczęście pozostałe dwie odpaliły.
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Urszula
Posty: 107
Rejestracja: czw 29 lis 2012, 09:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zaginięcie Ethana Cartera

Post autor: Urszula »

Ustaw ją na najmniejszych detalach graficznych to może ruszy, choć w sumie w tej grze, tylko ta grafika jest warta uwagi, więc troszkę szkoda jej nie zobaczyć w pełnej krasie. :D
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: Zaginięcie Ethana Cartera

Post autor: anka »

Urszula pisze:Ustaw ją na najmniejszych detalach graficznych to może ruszy, choć w sumie w tej grze, tylko ta grafika jest warta uwagi....

Próbowałam... ale coś nie za bardzo chce współpracować. Chyba jest coś innego z moim kompem, bo po rozwiązaniu pierwszej sprawy Sherlocka w Zbrodni i karze, gra mnie z uporem maniaka wywala do pulpitu. Nawet myślałam, że nie zgadza się z moija decyzją o darowaniu kary... ale jak znokautowałam harpunnika, też mnie wywaliła (gra) do pulpitu :mur: Wsparcie CDP jak na razie bezsilne, chociaż facet nawet się stara pomóc...
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zaginięcie Ethana Cartera

Post autor: jackowsky »

Ja bym spróbował pokombinować ze sterownikami do karty graficznej. Np zainstalować najnowsze. No, ale pewnie już to zrobiłaś. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: Zaginięcie Ethana Cartera

Post autor: anka »

sterowniki i karty graficznej i dźwiękowej... pluz zgodność plików na Steamie... :(
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
ODPOWIEDZ