Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

Silence
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=879&t=2382
Strona 1 z 1

Autor:  jackowsky [ czw 08 gru 2016, 20:08 ]
Tytuł:  Silence

Czytam tu i ówdzie, że gra wzruszająca, że emocjonalna huśtawka, że trzeba mieć przy sobie spory zapas chusteczek. Serio?! Przecież mając w pamięci historię z jedynki od razu było wiadomo jak to się wszystko skończy. Chociaż przez moment, podczas ostatecznego wyboru, miałem nadzieję na inne zakończenie.

Spoiler
Myślałem, że gdy Rennie naprawi lustro, to w rzeczywistości życie spędzi w wariatkowie zamknięta w swoim Silence.

/Spoiler

Dodatkowo odbiór gry uprzykrzały naiwne dialogi oraz irytujący polski dubbing, że nie wspomnę o braku możliwości zapisu w dowolnym momencie (za to powinni przegnać nago przez pokrzywy).
Niewątpliwym atutem jest Spot :)

3/5

Autor:  jarecki83 [ pt 09 gru 2016, 00:00 ]
Tytuł:  Re: Silence

Mi się podobała ta mała. Taki słodziak z niej. No i oprawa audio i wideo jest całkiem, całkiem.

Ale cała reszta jest po prostu słaba. Słaby humor, dialogi niedobre (dialogi bardzo niedobre są), brak jakichkolwiek wyzwań intelektualnych, brak otwartego świata... fabularnie ta gra sprawia wrażenie luźno połączonych ze sobą scenek. Zakończenia nijakie... W sprawach technicznych też jest trochę niedociągnięć: mimo, że zwykle mamy dostępne ledwo 2-3 lokacje, to przechodzenie między nimi trwa wieki, filmik z intro zgrany jakimś dziadowskim kodekiem w chyba 10 klatkach na sekundę...

Czyli jak się zastanowić, to w sumie odwrotność części pierwszej :) WW miała jeszcze tę zaletę, że Sadwick był bohaterem wyróżniającym się na tle innych przygodówek. A ten tutaj... szkoda gadać.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/