Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

The Inner World: The Last Wind Monk
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=879&t=2427
Strona 1 z 1

Autor:  jarecki83 [ wt 07 lis 2017, 03:47 ]
Tytuł:  The Inner World: The Last Wind Monk

Doskonała kontynuacja, w której na szczęście nie poczyniono prawie żadnych zmian względem oryginału. To nadal wywołująca uśmiech komedia z urzekającym swym podejściem do świata protagonistą i bandą otaczających go świrów w zwariowanym uniwersum. Wydaje się lepsza od poprzedniczki pod względem zagadek, które potrafią zatrzymać na dłużej nawet doświadczonego gracza. Podobnie sprawa wygląda od strony technicznej - dubbing wydaje się bardziej profesjonalny, a na zbliżeniach kamery nie widać już takiej pikselozy, jak to było w części pierwszej. Trzeba też zaznaczyć, że gra oferuje naprawdę solidną porcję rozgrywki i, co aktualnie nie jest takie oczywiste, w dniu premiery jest wolna od błędów.

Jest tylko jeden minus. Zabrakło bardziej rozbudowanego i przede wszystkim wzbudzającego emocje zakończenia. Tutaj miałem wrażenie, jakbym niczego wielkiego nie dokonał, przez co poczułem się nieco nieusatysfakcjonowany.

Niemniej jest to tytuł wyróżniający się w dzisiejszych czasach tym, że jest po prostu udanym (o co trudno) nawiązaniem do klasycznych przygodówek z początku lat dziewięćdziesiątych. Dwuwymiarowa grafika, zwariowane zagadki inwentarzowe, świetny humor, świrnięci bohaterowie... ech, do pełni szczęścia tylko otwartego świata brakuje!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/