Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

PW-widmo

Post autor: Reptil3 »

Dostałem wczoraj maila z informacją, że na przygodoskopie czeka na mnie nowa prywatna wiadomość. Ucieszony jak nie wiem co, klikam sobie na linka i co widzę?
No właśnie, nic nie widzę. Żadnej nowej wiadomości.
Więc o o chodzi. Na pewno nie była przepełniona skrzynka, więc nie o to chodzi. Jakiś error czy co?
Czy ktoś mi coś wczoraj wysyłał? Bo może to wina powiadamiacza, który wysłał coś co nie powinien.
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Najprawdopodobniej osoba, która wysłała Ci wiadomość, zaraz po kliknięciu na "wyślij" skasowała ją, sugerując się tym, że wiadomość trafiła do folderu "wysłane" (i ją właśnie odebrałeś) zamiast "do wysłania".

Krótko mówiąc - te opcje się po prostu na odwrót u nas nazywają, co czasem może powodować drobne nieporozumienia.
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Zapewne nic nie straciłeś, bo była najpewniej reklama konkurencyjnej strony. Ja dostałem dwie takie wiadomości, więc jedną mogę Ci odstąpić. :)

A wyglądało to tak:
czesc,

mam przyjemnosc zaprosic Ciebie na najwieksze forum o grach przygodowych: AUTOCENZURA

Podyskuj z Nami na temat przygodowek, jesli bedziesz mial/miala chwile wolnego czasu mozesz nawet aktywnie pomoc wspoltworzyc Nasze forum.


Serdecznie zapaszamy.
Elum - jak się domyślam nie było to uzgadniane z tutejszymi "władzami"?
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Nie wiem jak inni (Wajuś?), ale ja żadnej prywatnej wiadomości/maila od Adama (aka innych ludzi z przygodówek.pl) nie dostałem. Co mnie zresztą wcale nie dziwi. Na zapychanie skrzynek użytkowników tym spamem na pewno bym się nie zgodził.

Z drugiej strony, wklejanie na forum linków do miejsc o podobnej tematyce nie jest i nigdy nie było u nas zabronione. Więc tym bardziej nie rozumiem po co te dziecinne podchody.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

Z Wladzami? :lol:

Prawde mowiac, olac to. Jezeli nikt nie bedzie sie skarzyl na spam, to niech sie bawia w te podchody. Nie podoba mi sie to i uwazam, ze to bezczelne - szczegolnie, ze jak mowil elum cenzury wsrod odnosnikow nie wprowadzalismy nigdy. To, ze ktos nie potrafi uszanowac naszej goscinnosci i otwartosci stanowi poki co tylko jego problem. Jezeli jednak zaczna sie pojwiac skargi, a podobne podchodzy stana sie nagminne, to bedziemy musieli zareagowac, a wtedy niestety wiadomo... zrobia sie jakies dwie frakcje jakby "scena" fanow przygodowek byla jakims polem do walki i konkurencji, albo stanowila niezwykle lakomy kawalek tortu...

Nie dajmy sie zwariowac i przejdzmy nad tym do porzadku dziennego.
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
Adam
Posty: 7
Rejestracja: śr 31 sie 2005, 00:02
Lokalizacja: Ząbki koło Warszawy

Post autor: Adam »

Elum pisze:Nie wiem jak inni (Wajuś?), ale ja żadnej prywatnej wiadomości/maila od Adama (aka innych ludzi z przygodówek.pl) nie dostałem. Co mnie zresztą wcale nie dziwi. Na zapychanie skrzynek użytkowników tym spamem na pewno bym się nie zgodził.
Nie dostałeś nic ode mnie, bo nic nie wysyłałem. A co do innych to sie nie wypowiadam, bo nie wiem.
CZasem trzeba się cofnąć, aby móć pójść dalej.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

Adamie, zrob nam wiec przysluge. Poinformuj swoich forumowiczow o przygodoskopie. Mysle, ze to uczciwe rozwiazanie.
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
Adam
Posty: 7
Rejestracja: śr 31 sie 2005, 00:02
Lokalizacja: Ząbki koło Warszawy

Post autor: Adam »

Dobra Adrian, podałem linka do was. :P
CZasem trzeba się cofnąć, aby móć pójść dalej.
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Potwierdzam zeznania Reptila o wiadomości-widmo.

Popatrzcie tylko: wczoraj rekord frekwencji na forum, dzisiaj ożywiona dyskusja - oto pozytywne skutki działania konkurencji. 8)
Adam
Posty: 7
Rejestracja: śr 31 sie 2005, 00:02
Lokalizacja: Ząbki koło Warszawy

Post autor: Adam »

tetelo pisze: Popatrzcie tylko: wczoraj rekord frekwencji na forum, dzisiaj ożywiona dyskusja - oto pozytywne skutki działania konkurencji. 8)
Szczerze mówiąc wiedziałem, że tak będzie, bo w moim przypadku to żadna nowość :lol:
CZasem trzeba się cofnąć, aby móć pójść dalej.
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: TexMurphy »

Ja też dostałem, nawet kliknąłem link, ale jako że reaguję alergicznie na dwie rzeczy na forach: 1) przesadna ilość działów 2) konieczność logowania choćby po to, by przeczytać posty więc moja "kariera" na tamtym Forum jest już zakończona (inna sprawa, że i tak jestem obecnie na dwóch, a to jest liczba, która w zupełnościo mi wystarcza - trzeba robić w życiu także coś poza internetem...)
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 90
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:29
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontakt:

Post autor: Adrian »

tetelo pisze:Popatrzcie tylko: wczoraj rekord frekwencji na forum, dzisiaj ożywiona dyskusja - oto pozytywne skutki działania konkurencji. 8)
Dla mnie to osobiscie na swoj sposob dowod naszej "porazki". No ale sa tez jasne strony. To mobilizuje.
wykorzeniony

"To be! To be sure beats the shit out of not to be!" - John Belushi
ODPOWIEDZ