Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Przygodomaniak
Posty: 5
Rejestracja: ndz 21 lut 2016, 20:53

Przygodomaniak - moja przygoda z youtubem :)

Post autor: Przygodomaniak »

Zapraszam wszystkich na swój kanał na Youtubie https://www.youtube.com/channel/UCuhMnq ... gUnx3_d1Fg jestem amatorem i dopiero się w to zagłębiam, ale mam nadzieję, że z czasem uda mi się rozwinąć ten projekt :) Piąteczka :)
Awatar użytkownika
Przygodomaniak
Posty: 5
Rejestracja: ndz 21 lut 2016, 20:53

Bohemian Killing - Zapowiedz

Post autor: Przygodomaniak »

IQ Publishing wydawcą Bohemian Killing, przygodowego dramatu sądowego w postrewolucyjnym Paryżu!


Polski wydawca gier niezależnych IQ Publishing i The Moonwalls autorskie studio developerskie podpisali umowę na dystrybucję tytułu w Polsce i na świecie.

Bohemian Killing to narracyjny dramat sądowy, który daje graczowi nieograniczone możliwości prowadzenia sprawy poprzez całkowite zintegrowanie gameplaya z opowiadaną historią. Jest to niezwykła mieszanka elementów rodem z Phoenix Wright: Ace Attorney i Gone Home. Premiera planowana jest jeszcze w pierwszym kwartale 2016! Gra ukaże się w wersji PC i Mac.

Historia rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych - w teraźniejszości gracz, oskarżony o morderstwo, znajduje się na sali sądowej. Zapoznaje się z kolejnymi dowodami, wysłuchuje zeznań świadków i pytań sędziego. Każde pytanie uruchamia flashback, drugą płaszczyznę, od której zależą późniejsze zeznania. Znajdując się w odpowiedniej dzielnicy Paryża każda podjęta przez gracza decyzja, interakcja, czy działanie wpływa na zeznania głównego bohatera - Alfreda Ethona i końcowy wyrok. Chcąc oczyścić się z zarzutów, gracz postawiony będzie przed trudnymi wyborami. Czy będzie kłamać, podpierać swoje zeznania dowodami, czy może udawać niepoczytalnego? Wszystko zależy od indywidualnej decyzji. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości, które mogą doprowadzić do kilkunast u standardowych i jednego ukrytego zakończenia, w grze nie ma złej drogi, a każda rozgrywka będzie inna.

Piękne, realne zakątki Paryża, mroczny klimat historii, na kanwie której oparta została gra, wszystko okraszone muzyką młodego i utalentowanego kompozytora Marcina Maślanki, stwarzają niepowstarzalną i inteligentną dawkę rozrywki dla miłośników gatunku.

Więcej szczegółów niebawem:)

ZAPOWIEDZ:
https://www.youtube.com/watch?v=PLYlE_G95x8

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Jeśli już koniecznie chciałeś się pochwalić swoją mini-zapowiedzią na kanale to wystarczyło wkleić linka. Kopia informacji prasowej wydawcy i te wielkie screeny są w sumie niepotrzebne. ;) Tym bardziej, że Bohemian Killing właściwie mógłby zareklamować sobie sam autor, bo jest od wielu lat zarejestrowany na Przygodoskopie. :P
Awatar użytkownika
Przygodomaniak
Posty: 5
Rejestracja: ndz 21 lut 2016, 20:53

Re: Przygodomaniak - moja przygoda z youtubem :)

Post autor: Przygodomaniak »

hmmm... Elum i co ja mam Ci odpisać. Mógł bym odpowiedzieć krótko na twoją odpowiedź, ale postaram Ci się to wytłumaczyć. Zacznę od tego, że nie znalazłem nigdzie na waszym forum info odnośnie Bohemian Killing, może gdzieś jest, ale przeoczyłem a może jednak nie ma skoro sam autor tego nie zareklamował. Jeśli chodzi o kopię informacji prasowej to niestety, ale nie grałem jeszcze w gierkę więc oparłem się na info, które otrzymałem od IQ publishing. Starałem się napisać własnymi słowami swoją mini-zapowiedź aby nie kopiować słowo w słowo tego co mi przysłali. Ludzi dzieli się na tych co kochają przygodówki i sami znajdą info na temat nowości pojawiających się na rynku, i na tych co nie za bardzo mają do czynienia z tym gatunkiem. Mi chodzi o to, żeby dotrzeć do jak największej ilości osób i zarażać ich przygodówkami. Mógł bym wstawić sam opis i screeny, ale nie każdy by pewnie chciał to czytać i oglądać jeśli się tym nie interesuje. Sam trailer dużo nie mówi o samej grze, przedstawia obraz w dość fajny sposób, ale ludzie, którzy się nie interesują przygodówkami pewnie tego nie obejrzą nawet. Dodająć swój komentarz opisując o czym jest gra do trailera, mam nadzieję, że ludzie spoza świata przygodówek zainteresują się tym tytułem. Tym bardziej, że na youtubie głównie wszystko opiera się na filmikach a opisy mało kto czyta. Zapewne masz Fecebooka i na pewno masz w znajomych ludzi, którzy nie koniecznie są fanami przygodówek. Wstawisz info na temat nowej gry to ktoś da łapkę w górę z grzeczności, ale nie przeczyta tego bo go to nie będzie interesowało, ale wstawiając filmik-zapowiedź to każdy pewnie z ciekawości zobaczy co to jest, a słysząc dodatkowo komentarz o czym jest gra i to jeszcze stworzony przez ich znajomego to zacznie to przekazywać dalej, i właśnie o to mi chodzi, żeby dotrzeć do jak największej ilości osób i zareklamować ten tytuł i nie tylko. Ja osobiście kocham ten gatunek gier i chciałbym poprzez swoje filmiki trafić do jak największej ilości osób, bo sam wiesz, że przygodówki to niższość, dlatego będę robił to co do tej pory aby rozpowszechniać ten gatunek czy komuś się to podoba czy nie :) Dzięki, ogólnie za odpowiedź Elum, ale zrozum, że ja tego nie robię dla siebie tylko z miłości do przygodówek :)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Nie wiem. Naprawdę nie wiem od czego zacząć. Chyba gdzieś w połowie powyższego posta się zgubiłem. Może więc zacznę od tego, że zjem sobie wczorajszego naleśnika z dżemem...

Podsumowując - rób dalej to co robisz, baw się dobrze. Ja twojego kanału nie zasubskrybuję/polubię, ale życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Przygodomaniak
Posty: 5
Rejestracja: ndz 21 lut 2016, 20:53

Re: Przygodomaniak - moja przygoda z youtubem :)

Post autor: Przygodomaniak »

Dzięki i smacznego życzę :)
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Przygodomaniak - moja przygoda z youtubem :)

Post autor: elemeledudek »

"Wstawisz info na temat nowej gry to ktoś da łapkę w górę z grzeczności"

Ot i bezsens w czystej formie.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: Przygodomaniak - moja przygoda z youtubem :)

Post autor: anka »

Przygodomaniak pisze:hmmm... Elum i co ja mam Ci odpisać. Mógł bym odpowiedzieć krótko na twoją odpowiedź .... ja tego nie robię dla siebie tylko z miłości do przygodówek :)
"Mógłbym" - pisz, raczej razem :) :)
A czy mógłbyś krócej? Źle się czyta tak długie.... posty.
Mnie się źle czyta, żeby była jasność 8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
Przygodomaniak
Posty: 5
Rejestracja: ndz 21 lut 2016, 20:53

Re: Przygodomaniak - moja przygoda z youtubem :)

Post autor: Przygodomaniak »

Spoko Anka :) Ogólnie byłem pijany jak pisałem tamtego długiego posta i jak czytam go na trzeźwo to też nie wiem o co w nim chodzi hehe :P tak więc nie zwracajcie uwagi na to co jest tam napisane, no chyba ze chcecie się pośmiać albo powiedzieć "o matko, ale ten człowiek ma zrytą banie" :D mi to itak wszystko jedno, grunt, że potrafię śmiać się z samego siebie ;)
ODPOWIEDZ