Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

portallo
Posty: 1
Rejestracja: sob 24 lis 2007, 11:37

www.adventuregamer.pl

Post autor: portallo »

Trafilem na taki nowy serwis o grach przygodowych: www.adventuregamer.pl. Widac ze chlopaki dopiero zaczynaja, ale zapowiada sie ciekawie. Moze byc interesujaco za jakis czas.
Awatar użytkownika
Virgo C.
Posty: 1208
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Virgo C. »

Miło, że pojawił się jakiś nowy serwis o grach. Im więcej tym większy poziom innych.
Ale jeszcze bardziej byłoby miło, gdybyś zapytał o zdanie członów redakcji zarówno Przygodoskopu jak i AZetki, gdzie jak widze też zabrałeś się za reklamę.
Mądrość nie z wiekiem przychodzi, a prawość nie tylko starcom jest znana
Obecnie gram: Back to the Future, Ratchet&Clank:4za1
Ostatnio ukończona: Costume Quest
Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: www.adventuregamer.pl

Post autor: aegnor »

portallo pisze:Widac ze chlopaki dopiero zaczynaja, ale zapowiada sie ciekawie. Moze byc interesujaco za jakis czas.
Życzę im (wam) szczęścia, ale na razie zapowiada się typowa stronka o rynkowych nowościach, a o nich piszą przecież wszystkie portale i fanowskie witryny. Mnie osobiście interesują możliwie szczegółowe informacje o grach, o których w naszym kraju z racji braku wydawcy albo wieku gry nie sposób cokolwiek znaleźć. O Runawayu 2 można przeczytać gdzie bądź, pół polskiego netu o nim pisze. :)

Jak zbliży się do puli informacji podobnej do tej jednoosobowej stronki to z przyjemnością zajrzę tam ponownie.
Virgo Celltharion pisze:Ale jeszcze bardziej byłoby miło, gdybyś zapytał o zdanie członów redakcji zarówno Przygodoskopu jak i AZetki, gdzie jak widze też zabrałeś się za reklamę.
Cóż, partyzancka reklama to cecha większości internetowych desperatów. ;)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

portallo pisze:Widac ze chlopaki dopiero zaczynaja, ale zapowiada sie ciekawie.
Więc mówisz, Troubleman, że dzisiaj na dobre wystartowaliście?
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Re: www.adventuregamer.pl

Post autor: mendosa »

portallo pisze:Widac ze chlopaki dopiero zaczynaja, ale zapowiada sie ciekawie. Moze byc interesujaco za jakis czas.
Słodki Jezu, trochę inwencji, nie kopiuj Waść metodą "Ctrl+C; Ctrl +V", tego, co piszesz na odpowiednią ilość "postów", na odpowiedniej ilości "for" ! ! !

Bo zasłużycie sobie na odpowiednią opinię, nim na dobre wystartujecie.

Swoją drogą, dziwi mnie - przy prawie całkowicie otwartej formule Przygodoskopu (ech, te czerwone sygnaturki w postach użytkowników - naprawdę, Krew mnie zalewa) i przy prawie całkowicie otwartej formule Adventure Zone (baaardzo nie-ekologiczny kosz), (kilka witryn i blogów pominąłem, przepraszam) ludzie jednak chcą jednak wydawać kasę na domeny, byleby tylko mieć własną stronę o "pżygodufkah". No po prostu, po co marnować Energię? (i Kasę)
mendosa = konik szachowy
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: www.adventuregamer.pl

Post autor: aegnor »

mendosa pisze:ludzie jednak chcą jednak wydawać kasę na domeny, byleby tylko mieć własną stronę o "pżygodufkah". No po prostu, po co marnować Energię? (i Kasę)
Trudno się dziwić, że ludzi do tego ciągnie - ten prestiż, splendor, uwielbienie kobiet, atrakcyjne zarobki... ;)

No i głębokie przekonanie, że przygodówki urodziły się wczoraj i wystarczy od wczoraj je opisywać. Bo jak sobie człowiek uświadomi, że powstało ich już ze dwa tysiące (na oko licząc) i o większości wypadałoby przynajmniej wspomnieć, to nabiera pokory do tematu. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
ODPOWIEDZ